Aż trudno uwierzyć w to, czego doświadczyła pewna młoda matka, która zdecydowała się opowiedzieć dramatyczną historię związaną z maleńką córeczką. Jak przedstawia portal WP Parenting, u niemowlęcia doszło do złamania kości czaszki po prozaicznej zmiany pieluszki. Jak to możliwe?

Niezwykle niebezpieczne zdarzenie zostało przedstawione w szczegółach na profilu „tinyheartseducation” na Instagramie. Konto prowadzone jest przez ratowniczkę medyczną Nikki wraz z jej siostrą. Obie kobiety udzielają rodzicom przydatnych porad m.in. na temat pielęgnacji niemowląt. Właścicielki profilu często otrzymują od swoich obserwatorów rozmaite historie, które wydarzyły się w ich życiu. Tak było i tym razem, jednak przedstawione zdarzenie zmroziło krew w żyłach wielu osobom.

Niemowlę spadło ze stołu w trakcie zmiany pieluszki. Maleńka dziewczynka złamała kość czaszki. Jak mogło do tego dojść?

Pewna młoda mama wykonywała najbardziej prozaiczną, codzienną czynność, jaką jest zmiana pieluszki swojej małej córeczce. Sytuacja wydarzyła się u teściów kobiety. Mama położyła sześciomiesięczną córkę na stole, aby móc ją przebrać. Z początku wszystko wyglądało normalnie, jednak w pewnym momencie mama musiała na sekundę się odwrócić, by sięgnąć po leżące za nią chusteczki nawilżane.

Kobieta nagle usłyszała głośny trzask i jej oczom ukazał się tragiczny widok – dziewczynka leżała na podłodze z rozbitą główką. Córka kobiety stoczyła się ze stołu i spadła na podłogę wykonaną z marmuru.

Kobieta natychmiast zabrała niemowlę do szpitala i przerażona czekała na diagnozę. Lekarz po przeprowadzeniu badania zalecił pozostanie w szpitalu przez dwie kolejne godziny, aby monitorować stan dziecka. Kobieta przeczuwała jednak, że stało się coś poważnego. Badanie tomografii głowy wykazało pęknięcie kości czaszki. Szczęśliwie, nie doszło do krwawienia wewnątrz mózgu.

Nawet jeśli wygląda dobrze i z pozoru wszystko jest w porządku. Objawy po upadku nie zawsze pojawiają się od razu⁠ – przekonują właścicielki profilu na Instagramie.

Jak informował portal "Życie News": MAŁO BRAKOWAŁO, A KATARZYNA I CEZARY ŻAKOWIE NIE BYLIBY JUŻ MAŁŻEŃSTWEM. NAD ZWIĄZKIEM PARY WISIAŁO WIDMO ROZWODU. AKTORKA WYZNAŁA PRAWDĘ O KRYZYSIE

Przypomnij sobie: BARDZO WAŻNY SYMBOL NA METKACH NASZYCH UBRAŃ. WIELE OSÓB W OGÓLE NIE ZWRACAĆ NA NIEGO UWAGI. TO WIELKI BŁĄD, JEŚLI SUSZYMY ODZIEŻ W SUSZARCE BĘBNOWEJ

Portal "Życie News" pisał również: INFLACJA W POLSCE CORAZ WYŻSZA, A W PORTFELACH POLAKÓW CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY. POJAWIŁ SIĘ NOWY REKORD. NAJNOWSZE DANE GUS NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PANIKA PRZED NADCHODZĄCĄ ZIMĄ DOTKNĘŁA NIE TYLKO POLAKÓW. NIEMCY Z OBAWY PRZED BRAKIEM ZIMNEM RUSZYLI DO LASÓW. W SKŁADACH Z DREWNEM NA OPAŁ PUSTKI