Nie da się ukryć, że wśród mężczyzn znajdują się takie osobniki, które wręcz nie mogą opędzić się od towarzystwa płci pięknej, gdyż często reprezentują sobą to, co wydaje się być stuprocentowo, a często stereotypowo męskie. Mają w sobie wręcz zniewalający urok osobisty, imponują kobietom i znając swoje atuty, potrafią okręcić wiele pań wokół palca.

Po dłuższym kontakcie wychodzi jednak szydło z worka, a ich kłamstwa, manipulacje i niewłaściwe postępowanie, a często również „gra na dwa fronty” wypływają na powierzchnię. Okazuje się przy tym, że toksyczność może mieć związek z tym, pod którą gwiazdą dany mężczyzna się urodził. Przedstawicieli pewnych znaków zodiaku lepiej omijać naprawdę szerokim łukiem, gdyż mogą nam przysporzyć wyłącznie kłopotów i morza łez!

Najbardziej toksyczne znakiu zodiaku. Związek z nimi może oznaczac wyłączne problemy! Od kogo lepiej trzymać się z daleka?

Według astrologów istnieje wyraźny związek z byciem toksyczną osobą i znakiem zodiaku pod którym się urodziliśmy. Szczególnie mocne przełożenie na szczęśliwy związek ma to w przypadku mężczyzn. Istnieje kilka znaków zodiaku, których przedstawiciele w relacjach miłosnych są naprawdę problematyczni.

To m.in. Ryby. Mężczyźni spod tego znaku dążą do stabilizacji i bezpieczeństwa, ale przy tym niezwykle ciężko przychodzi im rezygnacja z posiadania adoratorek. Potrafią zwodzić partnerkę latami!

Związek z Baranem również może skończyć się dla wielu pań dramatycznie, bo spora część przedstawicieli tego znaku reprezentuje postawę Piotrusia Pana. Zamiast równej sobie partnerki szukają raczej opiekunki, drugiej matki, która będzie przymykać oko na ich wyskoki.

Lwom z niezwykłym trudem przychodzi za to wyjście ze strefy komfortu stanu kawalerskiego. Deklaracje i ich dotrzymywanie to nie ich działka. Zdarza się im też zbytnio analizować rozmaite sytuacje, co może denerwować partnerki.

Związek z Wagą nie należy do łatwych, gdyż przedstawiciele tego znaku zodiaku są samotnikami, którzy traktują kobiety bardziej jako terapeutkę niż kompana do życia. Stabilizacja i rodzina nie są dla nich, a słowo „ślub” wywołuje niepokój.

Mężczyźni-Panny idealnie pasują na piosenki zespołu Łzy, w której tekście słyszymy „To ja, narcyz się nazywam…”. Są przekonani, że cały świat kręci się wokół nich, a inni mają im służyć. Partnerki często traktują instrumentalnie i mają wygórowane wymagania. Nie potrafią wyczuć granic innych osób, a poziom egoizmu bije na głowę inne znaki zodiaku!

Jak informował portal "Życie News": ZACHODZĄ POWAŻNE ZMIANY W PRAWIE PODATKOWYM. SPORA GRUPA POLAKÓW BĘDZIE MOGŁA DUŻO ZYSKAĆ. KONIEC Z KONIECZNOŚCIĄ OPŁACANIA SKŁADEK ZUS. CO SIĘ DZIEJE

Przypomnij sobie: NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI SMS DOCIERAJĄ DO CORAZ SZERSZEGO GRONA POLAKÓW. ICH OTWARCIE MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIĘ UTRATĄ DANYCH I ŚRODKÓW NA KONCIE BANKOWYM

Portal "Życie News" pisał również: ZNAKI ZODIAKU POTRAFIĄ W BEZPOŚREDNI SPOSÓB KSZTAŁTOWAĆ NASZ CHARAKTER. CZAS, W KTÓRYM PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT MA KLUCZOWE ZNACZENIE DLA NASZEGO ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁA SYTUACJA NA PLANIE „PYTANIA NA ŚNIADANIE”. TOMASZ KAMMEL NAGLE ZOSTAŁ ZDJĘTY Z ANTENY. FANI PREZENTERA ZDZIWIENI NIEOCZEKIWANĄ WPADKĄ W TVP