Artysta poinformował o tym, że zdołał zrzucić trzynaście kilogramów wagi ciała. Chociaż efekty odchudzania imponują, przed artystą jest jeszcze wiele pracy. Jak się okazuje, piosenkarz usiłuje sprostać wyzwaniu, jakie rzuciła mu żona Kajra.

Dlaczego Sławomirowi tak bardzo zależy na sukcesie w odchudzaniu?

Małżeństwo muzyków gościło w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym Kajra miała okazję stanąć na parkiecie jako uczestniczka. Po nagraniu odcinka małżonkowie udzielili wywiadu dziennikarce, która chwaląc taneczne umiejętności Magdaleny Kajrowicz zapytała ją o ich źródło. Celebrytka przyznała, że wszystkiego nauczyła się w programie "Taniec z Gwiazdami" i nigdy wcześniej nie pobierała lekcji tańca.

Poruszony został także temat ich codziennego życia jako pary i jako współpracujących ze sobą codziennie partnerów. Sławomir wówczas przyznał, że odnoszą wspólnie sukces dlatego, że bardzo lubią muzykę i koncertowanie.

Padło także pytanie o powody, dla których Sławomir postanowił schudnąć aż 13 kg. Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec, gdyż podjął on wyzwanie rzucone przez żonę, a wedle jego słów, gra warta jest świeczki.

Podjąłem challenge, który mi przedstawiła Kajra. Challenge polegał na tym, że jeśli Sławomir zrzuci 15 kilogramów, to ma kizi-mizi, kiedy chce. Bez marudzenia, bez narzekania. Ja podjąłem challenge i jeszcze dwa kilo - ujawnił muzyk, dodając, że na szczęście najbliższe dni spędzi na tanecznych występach w programie, więc z pewnością osiągnie szybko wyznaczony przez Kajrę cel. Celebrytka skomentowała te słowa, mówiąc, że tego akurat nie przewidziała.

To też może cię zainteresować: Sharon Stone była jedną z najpopularniejszych aktorek. Jej życie kryje jednak wiele smutnych tajemnic, które ujrzały światło dzienne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pesymistyczne scenariusze ekspertów na najbliższe lata. Czy przyjdzie nam się mierzyć z kryzysem żywnościowym