Media obiegła informacja, że w rodzinie liderów zespołu Golec uOrkiestra doszło do sporu o bardzo ważną rzecz.

Poszło im o skład zespołu?

Zespół Golec uOrkiestra, z braćmi Pawłem i Łukaszem na czele kojarzy się ludziom głównie z wielką, muzykującą rodziną, wizytą w rodzinnych stronach w okresie świąt Bożego Narodzenia, pięknymi występami w telewizji, hitami w klimacie góralskim i z niezwykle ciepłym wspomnieniem regionalnych świąt.

Zarówno Łukasz, jak i Paweł już dawno pozakładali rodziny, mają piękne żony, jednak wyłącznie żona Łukasza koncertuje z zespołem. Jak się okazuje, wbrew wyobrażeniom wielu ludzi, Łukasz i Paweł ze swoimi rodzinami nie mieszkają we wspólnym domu i nie widują się codziennie.

Bardzo często mają swój zjazd rodzinny podczas wszelkich jubileuszy rodzinnych, świąt i innych tradycji, lub na próbach i koncertach. Jak donosi Wirtualna Polska, córka Pawła Golca okazała się dobrze rokującym muzykiem, a jej rodzice nie widzą nic złego w tym, aby w przyszłości dołączyła do zespołu Golec uOrkiestra.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Golec (@majjcia)

Według słów Łukasza, które padły podczas jednego z wywiadów, rodzina umówiła się jakiś czas temu, że nie wszyscy jej członkowie będą wcieleni w szeregi Golec uOrkiestra. Dlatego też niepokojące jest dla Łukasza, że jego bratanica mogłaby zechcieć dołączyć do grupy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Golec (@majjcia)

Czy Maja Golec dołączy do znanego, góralskiego zespołu? Jak można usłyszeć, nastolatka ma głos jak dzwon i pięknie gra na klawiszach, co z pewnością zapewni jej muzyczną karierę, jednak nie wiadomo, czy wujek Łukasz na to pozwoli, aby kariera jego bratanicy kwitła w Golec uOrkiestra.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. Czego mogą dotyczyć prowadzone przez nich kontrole

O tym się mówi: Ten numer warto mieć pod ręką. Może okazać się wyjątkowo przydatny. Jak prawidłowo z niego korzystać