Często bywa tak, że wertując czeluści internetu, szukamy na szybko rozwiązania problemu, jaki zaskoczył nas w danym momencie.

Ten patent mocno zaskakuje, ale wielu wypróbowało i są zadowoleni z efektu

Wiele z tych rozwiązań może zadziwiać, obrzydzać albo rozbawić, gdyż nic nie wskazuje na to, aby miały być skuteczne. Wielu internautów jednak podejmuje wyzwanie i próbuje wykonać zalecane czynności, aby sprawdzić, czy działają.

Zanim wyjdziemy w nowych, skórzanych butach na dalszy spacer, warto "rozchodzić" je, aby nie zrobiły naszym stopom przykrej i bolesnej niespodzianki. Gdy mocno przylegają do stopy, albo do pewnych jej obszarów, warto rozmiękczyć nieco materiał i w takiej formie dopasować buty do własnych stóp, które pełnią wówczas rolę formy.

Wielu z tym problemem udaje się do szewca, aby załatwił sprawę profesjonalnie, albo poszukuje rozwiązania i podpowiedzi w Internecie.

Jak się okazuje, zwykły, surowy i obrany ziemniak wciśnięty w noski butów jest w stanie w ciągu jednej nocy załatwić sprawę zbyt ciasnych i trących nas butów. Wystarczy, że surowy, obrany ziemniak, albo jego połówkę włożymy głęboko do wnętrza butów, aby wilgoć wydzielająca się z ziemniaka rozmiękczyła materiał obuwia.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY