Jak przypomina portal "Pompnik", ostatnie miesiące nie były szczególnie dobre i łatwe dla Piotra Kraśki. Po tym, jak okazało się, że prowadził samochód bez posiadania prawa jazdy, a TVP nagłośniło problemy z urzędem skarbowym sprzed kilku lat, Kraśko zniknął z "Faktów" TVN. Kłopoty wizerunkowe i zawodowe Kraśki mają ogromny wpływ na jego życie prywatne. Musiało dojść do istotnej zamiany ról. Poznajcie szczegóły!

Mocno nadszarpnięty wizerunek

Nie da się ukryć, że wizerunek Piotra Kraśki uległ zdecydowanemu nadszarpnięciu. Początkiem problemów było postawienie dziennikarzowi zarzutów za kierowanie samochodem bez wymaganych do tego uprawnień. Kraśko stracił prawo jazdy, ale nic sobie z tego nie robiąc, wsiadał za kółko.

Na dziennikarza spadła ogromna fala krytyki, z którą próbował się zmierzyć publikując przeprosiny w mediach społecznościowych i wyrażając skruchę. Niestety na tym problemy Kraśki się nie skończyły. W TVP pojawił się materiał poświęcony problemom, jakie dziennikarz miał z Urzędem Skarbowym.

Okazało się, że faktycznie Piotr Kraśko przez cztery lata nie płacił podatków (ani VAT, ani PIT). Sprawa zakończyła się przyznaniem się do winy i ugodą ze skarbówką. Kraśko zapłacić 850 tys. zł kary. To przelało falę goryczy. Kraśko zniknął z "Faktów", a jeśli dawać wiarę medialnym spekulacjom, może już nigdy nie znajdzie się tam dla niego miejsce.

Sytuacja zawodowa Piotra Kraśki wpływa na jego rodzinę

Nie da się ukryć, że Piotr Kraśko mógł liczyć na spore zarobki, będąc jedną z głównych twarzy stacji TVN. Niestety obecnie, jego obecność mogłaby przynieść więcej strat niż korzyści, dlatego wciąż nie pojawia się na wizji. To ma bezpośrednie odbicie w domowym budżecie jego rodziny.

Przyjaciółka Karoliny Ferenstein-Kraśko w rozmowie z "Rewią" zdradziła, że obecnie role małżonków się odwróciły. To Karolina wzięła na siebie obowiązek utrzymania domu i pracuje w Warszawie, podczas gdy jej mąż dogląda budowy domu na Mazurach.

Myślicie, że Piotr Kraśko ma jeszcze szanse na powrót do TVN?

To też może cię zainteresować: Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego jeży włos na głowie. Padły ważne daty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iwona Pavlović zdradziła kulisy współpracy z TVN. Czy miała stacji coś do zarzucenia

O tym się mówi: Fundusz kościelny otrzyma rekordowe pieniądze z budżetu państwa. Ministerstwo finansów tłumaczy powód takiej decyzji