Artystka odeszła w wieku 36 lat 5 października 2014 roku. Ulubienica z serialu "Złotopolscy", czy "Daleko od noszy" zmagała się z bardzo ciężką chorobą nowotworową, a jej śmierć wstrząsnęła całą Polską i najbliższymi aktorki.

W ósmą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, mnóstwo świateł rozświetliło jej grób

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Przy każdej rocznicy jej śmierci media społecznościowe zasypywane są wspomnieniami, kolejnymi wyrazami współczucia i oddanymi hołdami jej pamięci. Anna Przybylska opisywana jest przez współpracowników, jako nieszablonowa, niezwykle pozytywna osoba, a przede wszystkim aktorka o bardzo świeżym spojrzeniu na sztukę wcielania się w różne role.

Ze wspomnień aktorów, którzy mieli z nią do czynienia na planie filmowym, wiemy, że była bardzo naturalna, choć jej nieśmiałość przebijała się przez skromne zachowanie młodziutkiej Ani. Jak wiemy, na cześć Anny Przybylskiej powstał film pod tytułem "Ania", który mocno został wpleciony w kolejną już rocznicę śmierci aktorki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Projekt skomponowany z archiwalnych materiałów rodzinnych obejrzały tłumy ludzi, a tabloidy rozpisywały się na temat łez, jakie polały się z oczu córki aktorki, Oliwii Bieniuk. Teraz "Pomponik" donosi, że Anna Przybylska walczyła nie tylko z chorobą nowotworową, lecz też z depresją, której początki nadeszły przy pierwszych objawach raka trzustki.

Aktorce brakowało sił i energii, dręczyły ją bóle żołądka i ogólne zmęczenie. Jak dowiadujemy się z "Pomponika", reżyser Jarosław Piwowarski do teraz przechowuje sms-y, jakie aktorka wysyłała mu ze szpitala tuż przed śmiercią.

Przyznała w nich, że wiele mu zawdzięcza - Kochany reżyserze, nie damy się, wszystko Tobie zawdzięczam. Dzisiaj, w 8 rocznicę odejścia Anny Przybylskiej, jej grób odzwierciedla miłość i szacunek najbliższych i przyjaciół, oraz fanów, którzy przyszli dzisiaj do Ani, by pokazać jej, że wciąż jest obecne w ich sercach i pamięci. Aktualne zdjęcie miejsca ostatniego spoczynku gwiazdy można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Stacja TVN odpowiada na zarzuty Anny Wendzikowskiej. Co o oświadczeniu stacji sądzi sama zainteresowana

O tym się mówi: O znalezieniu takiego okazu marzy każdy grzybiarz. Zdjęcia zrobią wrażenie nie tylko na miłośnikach grzybów