Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niedawno mogliśmy zobaczyć pierwszy oficjalny portret rodziny królewskiej, jaki ukazał się już po śmierci królowej Elżbiety II. Fotografia wywołała niemałe poruszenie. Niedługo po tym o sobie przypomniała zbuntowna Meghan Markle. Zrobiła to, publikująć zdjęcia z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział wspólnie z mężem. Zdaniem wielu, jej gest jest bardzo czytelny. Poznajcie szczegóły!

Meghan Markle nie daje o sobie zapomnieć

Wejście Meghan Markle do rodziny królewskiej, okazło się początkiem końca. Choć początkowo zarówno książę Harry, jak i jego żona wypełniali obowiązki, jakie nakładała na nich przynależność do brytyjskiej monarchii, to w pewnym momencie stwierdzili, że to już nie dla nich.

Niemal trzy lata mijają od momentu, kiedy zdecydowli się przestać pełnić funkcje na rzecz korony i wyjechać z Wielkiej Brytanii. Przekonywali, że chcą wieść spokojne życie z dala od blasków fleszy i kamer. Nie wytrwali w tym postanowieniu szczególnie długo, bo zaledwie po roku udzielili wywiadu, który wywołał spore zamieszanie.

Meghan zarzuciła rodzinie swojego męża rasizm i doprowadzenie jej do depresji. Książę Harry z kolei zwierzył się, że od dawna nie rozmawia ze swoim ojcem - królem Karolem III. Członkowie rodziny królewskiej nie byli specjalnie zadowoleni z aktywności medialnej zbuntowanych Sussexów.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com

Wszyscy mieli nadzieję, że przełomem w relacjach między księciem Harrym a resztą rodziny będzie pogrzeb królowej Elżbiety II. To właśnie wtedy, Sussexowie pojawili się ramię w ramię z księciem Williamem i księżną Kate. Zdaniem części obserwatorów, ostatnia aktywność Meghan znów stawia te relacje pod znakiem zapytania.

Meghan Markle odpowiada na portret rodziny królewskiej

W ostatnim czasie do mediów społecznościowych trafił nowy portret rodziny królewskiej. Na fotografii widzimy króla Karola III i królową małżonkę oraz księcia Williama z księżną Kate. Zdjęcie wykonano 18 września, a więc dzień przed pogrzebem królowej Elżbiety II. Uśmiechy na ustach royalsów nie wszystkim przypadły do gustu.

Na portret króla i następcy tronu postanowiła zareagować również Meghan Markle, publikując w sieci swój portret z księciem Harrym u boku. Fotografka Misan Harriman opublikowała kadr z Sussexami. Zdjęcie wykonane zostało na początku września. Widzimy na nią Meghan w czerwonym stroju, która wysunięta jest na plan pierwszy. Nieco za nią stoi Harry.

Drugie z zamieszczonych zdjęć jest czarno białe, co można traktować, jako próbę oddania hołdu niedawno zmarłej królowej.

Myślicie, że ukazanie się tych zdjęć akurat teraz należy traktować jako przypadek, czy odpowiedź na portret royalsów?

To też może cię zainteresować: Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionego trzynastoletniego Mikołaja. Chłopiec zniknął bez śladu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny w sklepach przyprawiają o spory zawrót głowy. Cena jednego z produktów elektryzuje wyjątkowo mocno

O tym się mówi: Michał Wiśniewski zaskoczył fanów. Piosenkarz podzielił się z nimi radosną nowiną. Fani przesyłają gratulacje