Była to aktorka, którą znają wszyscy Polacy, a młodsze pokolenia z pewnością ją kojarzą z serialu "Daleko od noszy" lub filmu "Sezon na leszcza". Nie jest tajemnicą, że Anna Przybylska dość szybko skradła serca milionom Polaków, gdyż świeżość jej aktorstwa rozbrajała nawet najbardziej doświadczonych kolegów z branży.

Niezwykłe fakty z dzieciństwa Anny Przybylskiej

Artystka odeszła bardzo młodo 5 października 2014 roku. Po bardzo ciężkiej i trudnej chorobie zostawiła po sobie ukochanego i ich dwójkę dzieci. Ostatnimi czasy media wciąż wspominają na temat świętej pamięci Anny Przybylskiej, gdyż powstał film na temat jej życia, pod tytułem "Ania".

Jest on ściśle związany ze zbliżającą się 8 rocznicą śmierci aktorki. Z tego też powodu, prasa i tabloidy wciąż cytują wspomnienia, jakimi na temat Ani Przybylskiej dzielą się jej najbliżsi i przyjaciele. Bardzo wzruszające opowieści mamy aktorki są najchętniej cytowane przez prasę. Nic dziwnego, gdyż są to szczegóły z życia ulubionej aktorki, których nikt wcześniej nie zdradzał.

Jak się okazuje z opowieści pani Krystyny Przybylskiej, jej córka Ania była łakomczuszkiem, który był wiecznie głodny w dzieciństwie. Miała w sobie dużo cech, które pani Krystyna nazwała cechami chłopczycy.

Jak pamiętamy, Anna Przybylska była bardzo pogodną osobą, jednak w swojej zadziorności nie dawała dmuchać sobie w przysłowiową kaszę.

Wspomnienia z dzieciństwa Ani Przybylskiej i z okresu jej dojrzewania bardzo wzruszają - Czasem się denerwowałam, gdzie one są, a one wędrowały. Ściągnąć je do domu to była kara. Skakały w gumę, jeździły na rowerach, nocowały w namiotach. Im bardziej brudne, tym były szczęśliwsze. Czasem jak Ania wróciła w dresach, to załamywałam ręce. Miała w sobie coś z chłopaka, łobuza, ale którego się kocha i którego się nie zapomina - wspominała pani Krystyna Przybylska.

Jak informował portal „życie.news”: Nawet rodzina królewska nie jest wyjątkiem. Szkockie prawo domaga się odpowiedzi odnośnie odejścia Elżbiety II. Będzie wgląd do prywatnych informacji

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Meghan Markle znowu znalazła się w ogniu krytyki. W taki sposób miała się zachowywać podczas spotkań z sympatykami brytyjskiej rodziny królewskiej