Działając prężnie w znanym zespole Dwa Plus Jeden, stała się częścią wielkiej fabryki hitów, wśród których rozpoznać możemy piosenkę "Windą do nieba", która stała się wizytówką zespołu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 2 Plus 1 (@2plus1pl)

Historia jej miłości z mężczyzną, który dla niej porzucił żonę i dzieci, i jego niewierność i ogromny szok, jakiego doznała artystka, dowiadując się o jego zdradach, opisywane są szeroko przez tabloidy.

Wielka miłość i ogromne rozczarowanie

Miłość jej życia, niewierny swym żonom Janusz Kruk uwielbiał imprezy, od których nie stronił. Podobną sympatią obdarzał flaszkę, towarzystwo innych kobiet i przyjęcia organizowane na warszawskiej Sadybie licznym znajomym.

Elżbieta usiłowała dostosować się do temperamentu ukochanego, choć jej usposobienie było nieśmiałe i ciche. Według opowieści znajomych pary, gdy piosenkarka dowiedziała się o zdradach Janusza Kruka, pobladła, osunęła się na kanapę, gdzie spędziła kolejnych kilka godzin w bezruchu. Najwyraźniej doznała wstrząsu, który mocno wpłynął na jej psychikę i dalsze życie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 2 Plus 1 (@2plus1pl)

Teraz piosenkarka żyje samotnie, odcięła się od towarzystwa ludzi i nie podejmuje już więcej prób powrotu do muzyki i na scenę. Po rozwodzie z mężem i po jego śmierci, piosenkarka z nikim się już nie związała.

Czasem spotykam się z fanami i wiem, żeby tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego. Jest dobrze, jak jest. Nie lubię się użalać - wyznała w jednym z wywiadów gwiazda.

Dzisiaj, 29 wrześnie 2022 roku, artystka obchodzi 71. urodziny. Życzymy pani Eli świętego spokoju i ukojenia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mieszkańcy miejscowości stracili nadzieję na ocalenie. Matka Boża ukazała się wówczas tylko dzieciom. Co im przekazała

O tym się mówi: Z życia wzięte. Płacimy mamie za pomoc z wnukiem. Teściowa jest oburzona, jak to możliwe, ale to nam pasuje