Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnio głośno było w mediach o prezencie, jaki mąż Agnieszki Chylińskiej miał jej sprawić z okazji 12. rocznicy ślubu. Gwiazda zdecydowała się zabrać głos w sprawie, publikując specjalne nagranie. Padło tam wiele gorzkich słów.

Agnieszka Chylińska i plotki na jej temat

Agnieszka Chylińska od wielu lat jest obecna w show biznesie. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, nie eksponuje swojego życia prywatnego i zdradza z niego tylko to, co chce. Nie oznacza to, że fani przestali się interesować tym aspektem życia swojej idolki. W przestrzeni publicznej nie brakuje doniesień dotyczących życia Chylińskiej.

Niestety w wielu przypadkach, są one niczym więcej, jak wyssaną z palca bzdurą. Ostatnio media obiegła informacja o tym, że tajemniczy mąż Agnieszki Chylińskiej, zafundował ukochanej wyjazd na Florydę, co miało być prezentem na 12. rocznicę ślubu, jaką obchodzili.

Agnieszka Chylińska dementuje plotki o prezencie od męża

Odnosząc się do tych rewelacji z "Dobrego Tygodnia", Agnieszk Chylińska i jej menadżerka postanowiły nagrać film, w którym sporo jest o hojności męża artystki. "Myślę, że on ci nigdy nic nie zafundował. Haha to się wytnie" - powiedziała menadżerka Chylińskiej, na co gwiazda odpowiedziała, że "to jest prawda. Nawet we Fromborku nie byliśmy razem".

W nagraniu Agnieszk Chylińska przyznała, że nie ma pojęcia, skąd pojawiają się takie informacje. Dodała, że dziwi ją to, że ludzie nie rozumieją, że ona sama jest w stanie sobie zafundować wiele rzeczy.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Właściciele nieruchomości muszą liczyć się z kolejnym wydatkiem. Wszystko w związku z nowym obowiązkiem, jaki ma zostać na nich nałożony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzało ostatnie życzenie królowej Elżbiety II. Miało związek z Meghan Markle i księciem Harrym

O tym się mówi: Niepokojące wiadomości płyną z aptek. Zaczyna brakować leku na jedną z chorób. To duży problem, bo rośnie liczba przypadków