Jak przypomina portal "Pomponik", królowa Elżbieta II odeszła 8 września, po 70. latach zasiadania na brytyjskim tronie. W ostatnim okresie swojego życia, monarchini zależało na jednej kwesti, dotyczącej Meghan Markle. Prawdę na ten temat ujawnił dziennikarz i ekspert od rodziny królewskiej Robert Hardman.

Ostatnie życzenie królowej Elżbiety II

Okazuje się, że jednym z największych pragnień królowej Elżbiety II było to, aby Meghan Markle pogodziła się ze swoim ojcem. Nie jest tajemnicą, że relacje żony księcia Harry'ego z ojcem nie są najlepsze. Choć to on miał poprowadzić córkę do ołtarza, ostatecznie zrobił to jej teść - król Karol III.

Powodem zmiany miało być to, że Thomas Markle sprzedawał brukowcom informacje na temat swojej córki. Interweniować miał wówczas książę Harry, który prosił swojego przyszłego teścia, aby ten nie udostępniał informacji na ich temat. Jego jedyną reakcją miało być zerwanie połączenia.

W mediach Thomas Markle skarżył się, jak bardzo boli go to, że nie może brać udziału w ślubie własnej córki. Ślub obejrzał w telewizji, na szpitalnym łóżku, dochodząc do siebie po zabiegu kardiologicznym.

Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News
Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News
Thomas Markle, Meghan i książę Harry/YouTube @Royal News

Ostatnie życzenie królowej Elżbiety II

Ponoć w ostatnim czasie, królowa Elżbieta II chciała przekonać Meghan Markle, aby ta spróbowała naprawić swoje relacje z ojcem, bo negatywnie odbijają się zarówno na samej aktorce, jej bliskich, jak i na jej ojcu.

Królowa był pewna, że cały konflikt można było zażegnać wcześniej, gdyby zostało to załatwione w odpowiedni sposób. Elżbiecie II zależało także na tym, żeby książę Harry spróbował naprawić swoje relacje z bliskimi, zwłaszcza z bratem Williamem.

Meghan Markle, książę Harry/YouTube @The List
Meghan Markle, książę Harry/YouTube @The List
Meghan Markle, książę Harry/YouTube @The List

"Życzyła sobie, by w rodzinie zapanowała zgoda i wszystko zostało wyjaśnione. To było jej ostatnie życzenie" - powiedział dziennikarz i znawca rodziny królewskiej Robert Hardman.

Myślicie, że jest szansa na to, żeby ostatnie życzenie królowej Elżbiety II się spełniło?

To też może cię zainteresować: Król Karol III chce odzyskać Harry'ego i Meghan. Kolejne przesłanki wyszły na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" podzielili się radosną nowiną. Już nie ma odwrotu. Data została wyznaczona

O tym się mówi: Wiadomo, jak wygląda miejsce ostatniego spoczynku Franciszka Pieczki. Tu pochowano jego ukochaną żonę