Jak przypomina portal "Pomponik", Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się na planie drugiego sezonu programu "Sanatorium miłości. Ponad rok po zaręczynach, para ogłosiła radosną nowinę. Udało im się ustalić datę ślubu. Kiedy do niego dojdzie?

Tak się poznali

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się na planie miłosnego show TVP. Już w trakcie kręcenia programu, widać było, że ta dwójka świetnie się ze sobą dogaduje i nadaje na podobnych falach. "Sanatorium miłości" oboje opuścili jednak jako single. Po zakończeniu zdjęć, wybrali się na wspólne wakacje do Egiptu.

I choć w mediach spekulowano o łączącym ich uczuciu, oni konsekwentnie milczeli na ten temat. Ciekawość fanów, co do statusu ich relacji, została zaspokojona dopiero po wybuchu pandemii koronawirusa - to właśnie wtedy okazało się, że Iwona mieszka u Gerarda. Ponad rok temu, byli kuracjusze "Sanatorium miłości" zdecydowali, że chcą razem iść przez życie.

Gerard oświadczył się ukochanej w 10 lipca 2021 roku, dokładnie w dniu jej urodzin. " Gerard wstał i zaprosił mnie do wspólnego życia. Popłakałam się, to były dla mnie ogromne emocje. Pierścionek bardzo mi się podoba, jest trafiony w punkt" - zdradziła Iwona Mazurkiewicz.

Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza
Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Krzysztof Dęga Zaprasza
Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube

Iwona i Gerard ustalili datę ślubu

Przeszło rok po zaręczynach, Iwona i Gerard przyznali, że zapadła ostateczna decyzja, co do daty ich ślubu. W programie "Pytanie na śniadanie" zdradzili, że uroczystość została zaplanowana na lato 2023 roku. Udało im się nawet załatwić już formalności w urzędzie stanu cywilnego.

Para nie zdecydowała się zdradzić dokładnej daty. Znamy tylko porę roku i to, że ślub ma odbyć się w miesiącu z literą "r".

Kibicowaliście związkowi Iwony i Gerarda?

To też może cię zainteresować: Część seniorów może zyskać nawet 200 złotych miesięcznie. Kto może ubiegać się o dodatkowe środki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III chce odzyskać Harry'ego i Meghan. Kolejne przesłanki wyszły na jaw

O tym się mówi: Wierni z jednej z polskich parafi dali upust swojemu niezadowoleniu. Poszło o romans wikarego z jedną z parafianek