Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", ponad dwie dekady temu, Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Ostatnio Wojewódzki postanowił zaprosić byłą ukochaną do swojego programu. Pomiędzy byłymi partnermi zaiskrzyło, a nawet doszło między nimi do kłótni. O co?

Anna Mucha na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zapowiedział pojawienie się w jego programie Anny Muchy w swoim stylu, mówiąc, że jest to "jedna z niewielu aktorek, które widziały go nago. W trakcie rozmowy nie zabrakło tematów związanych z obecnym życiem Anny Muchy, zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym, jak i odwołań do tego, co łączyło ją z Wojewódzkim w przeszłości.

Wojewódzki pozwalał sobie na takie zwroty wobec byłej partnerki, jak "kochanie", czy "myszko". Mucha uznała to za przejaw seksizmu. Kuba nie stronił od zadawania pytań o obecnego partnera Ani, jej współpracę z Patrykiem Vegą, a także o zmianę, jaka zaszła w jej imagu. Poprzednią "wersję" Muchy okreśił "starą Anią, pyzą w sandałach".

Ostra sprzeczka

Anna Mucha starała się bronić Patryka Vegi mówiąc, że jest to twórca nie zamykający nikogo w szufladkach, czego dowodem jest to, że najpierw obsadził ją w roli "zdziry, a potem swojej matki". W końcu miarka się przebrała i Mucha wyraźnie zdenerowana powiedziała do swojego byłego partnera:

"Spektaklu nie widziałeś, recenzji nie czytałeś, do teatru ze mną nie poszedłeś, filmu nie widziałeś, "M jak miłość" nie oglądasz i ku...wa ze mną rozmawiasz na temat mojego grania i tego, jaką jestem aktorką. Ja pierdzielę!".

Mucha o Wieniawie

W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim, Anna Mucha skrytykowała swoją młodszą koleżankę po fachu - Julię Wieniawę. Wszystko w kontekście równouprawnienia i niższych zarobków, jakie otrzymują kobiety za taką samą pracę, co mężczyźni.

Mucha stwierdziła, że to mocno nie w porządku, że kobiety dostają niższe stawki. Za nie fair uznała też postawę Wieniawy, która mówi, że stawki są ok, bo ona sama może liczyć na dobre pieniądze.

Co sądzicie o obecności Anny Muchy w programie Kuby Wojewódzkiego?

To też może cię zaintereosować: Są już pierwsi poszkodowani z zablokowanymi pieniędzmi na koncie. Skarbówka inwigiluje bez naszej wiedzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior mocno odczuwa trudy toczącej się sprawy o spadek po ojcu. Przypłacił to silnym atakiem

O tym się mówi: Niepokojące wiadomości płyną z aptek. Zaczyna brakować leku na jedną z chorób. To duży problem, bo rośnie liczba przypadków