Jak przypomina portal "Pomponik", Karol Strasburger i jego żona Małgorzata, świętowali nie tak dawno trzecią rocznicę ślubu. Oboje wydają się wyjątkowo szczęśliwi. Niestety na tyle szczęścia nie może liczyć postać, w którą wciela się Strasburger w serialu "M jak miłość". Na nieszczęście, wielu widzów skleja aktora z jego rolą i co rusz prowadzący "Familiadę" natyka się na plotki o tym, że jego małżeństwo przechodzi kryzys. To boli nie tylko samego Strasburgera, ale i jego małżonkę.

Związek Karola i Małgorzaty Strasburgerów budzi wiele emocji

Karol Strasburger w 2019 roku poślubił młodszą od siebie o 37. lat Małgorzatę Weremczuk. Co ciekawe, ich znajomość zaczęła się od współpracy. Weremczuk była menadżerką aktora. Okazała się dla niego ogromnym wsparciem po stracie ukochanej żony Ireny. O tym, że ich relacja już dawno stała się czymś więcej niż przyjaźń, poinformowali w 2018 roku.

Ślub, udało im się ukryć w tajemnicy przed mediami. Zrobiło się o tym głośno dopiero wtedy, gdy w grudniu 2019 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Laura. Strasburger nie ukrywał obaw, przed zostaniem ojcem w tak późnym wieku. Na szczęście dość szybko odnalazł się w tej roli i w pełni cieszy się z bycia tatą.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Karol Strasburger przyznał, że nie marzy mu się powiększenie rodziny. Stwierdził, że zarówno jemu, jak i jego żonie bycie rodzicami jednego dziecka, w zupełności wystarcza.

Plotki o rozwodzie

Jerzy Argasiński, postać grana przez Strasburgera w serialu "M jak miłość", mierzy się z rozwodem ze swoją młodszą partnerką. Aktor nie ukrywa, że nie lubi kiedy skleja się jego życie prywatne z perypetiami odgrywanej przez niego postaci.

Strasburger nie ukrywa, że to i plotki o rozpadzie małżeństwa mocno denerwują jego samego i jego żonę. "To jest skandal oczywiście. No to jak tak można?" - powiedział w rozmowie z "Plejadą".

Stwierdził, że wielu ludzi czyta tylko tytuły artykułów w mediach plotkarskich i na ich podstawie wyciągają błędne wnioski.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Właściciele nieruchomości muszą liczyć się z kolejnym wydatkiem. Wszystko w związku z nowym obowiązkiem, jaki ma zostać na nich nałożony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" podzielili się radosną nowiną. Już nie ma odwrotu. Data została wyznaczona

O tym się mówi: Wierni z jednej z polskich parafi dali upust swojemu niezadowoleniu. Poszło o romans wikarego z jedną z parafianek