Z tym problemem boryka się wielu znanych w przestrzeni publicznej ludzi, a wśród nich jest 74-letnia aktorka i legenda polskiego kina i teatru, Bożena Dykiel.

Ta genialna artystka ostatnimi czasy, nagrabiła sobie wśród posłusznych rządowi obywateli, gdy wyraziła się jasno i dobitnie na temat tego, kto faktycznie rządzi światem, kto najwięcej zyskał na pandemii i w jaki sposób powinniśmy sami zadbać o własne zdrowie.

Wielka afera i niewybredne memy

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kulturalnipl (@kulturalnipl)

Medialny atak na aktorkę zaczął się praktycznie natychmiast po transmisji na żywo jednego z porannych odcinków śniadaniówki w stacji TVN.

Gdy ludzie zaczęli drwić z aktorki, która dotychczas była ambasadorką jednej z fundacji zajmującej się cierpiącymi na depresję, pozbawiono aktorkę tej funkcji, co popchnęło dalszą lawinę niewybrednego hejtu na barki Bożeny Dykiel.

Media pastwiły się nad artystką, wciąż przypominając fragmenty jej wypowiedzi, która nie była zgodna z powszechnie wymaganą narracją, nazywając jednocześnie odklejoną od rzeczywistości.

Nie wszyscy na szczęście mają podobne zdanie, co prowadząca wówczas DDTVN, która przerwała aktorce wpół zdania, podważając jednocześnie jej prawdomówność.

Dzisiaj Super Express podaje, że fotoreporterzy "przyłapali" aktorkę nad morzem podczas prywatnego wypoczynku u boku męża. Na zdjęciach aktorka raczy się kieliszeczkiem czegoś mocniejszego, co natychmiast zostało uwiecznione przez niezrównanych paparazzi.

Na szczęście dobrze wiemy, że aktorka zgłębia tajniki dbania o zdrowie, więc nie musimy martwić się o to, co w jej dłoni zauważyli i opisali fotoreporterzy!

To też może cię zainteresować: Rząd zdecydował o zwiększeniu limitu zużycia energii elektrycznej. Nie będzie jednak obowiązywał wszystkich. Kogo obejmą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia płyną z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate mierzy się z nieprzyjemną przypadłością. Co dolega przyszłej królowej