Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w 2020 roku na jaw wyszedł związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. W tym samym roku, na świecie pojawił się synek pary - Bastian. Niestety relacja tej dwójki nie przetrwała próby czasu i zdecydowali o rozstaniu. Teraz Maffashion postanowiła opowiedzieć, jak wygląda teraz jej życie i jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem.

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Rozstanie z Sebastianem Fabijańskim potwierdziła sama Julia, publikując w mediach społecznościowych oświadczenie. Podkreśliła w nim, że nie zamierza prać brudów publicznie i będzie oszczędna w słowach, bo nigdy nie komentowała swoich związków i rozstań też nie zamierza.

Po tym, jak relacja Fabijańskiego i Maffashion przeszła do przeszłości, opieka nad Bastianem spadła głównie na Julię. Niedawno ona i jej synek przenieśli się do nowego mieszkania. Podkreślić należy, że Sebastian Fabijański regularnie widuje się z Bastianem i stara się uczestniczyć w jego życiu, nie uchylając się od odpowiedzialności.

Maffashion, Sebastian Fabijański/YouTube @Wideoportal
Maffashion, Sebastian Fabijański/YouTube @Wideoportal
Maffashion, Sebastian Fabijański/YouTube @Wideoportal

Maffashion o macierzyństwie

Maffashoion w rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post" przyznała, że dwa lata macierzyństwa, jakie są już za nią, były "wyjątkowe. Jedyne w swoim rodzaju". Dodała, że w tym czasie naprawdę dużo się działo.

Maffashion zdecydowała się także opowiedzieć o tym, jak wyglądały urodziny jej synka. Okazuje się, że przyjęcie odbyło się dzień po urodzinach Bastiana i pojawili się na nim wszyscy, którzy wspierają Julię tu na miejscu.

Kolejnego dnia wybrała się do swojej rodziny, gdzie Bastian mógł spędzić czas ze swoimi dziadkami, ciociami i wujkami. "Więc tak to było wymyślone, że ten jeden dzień był tutaj z traktorem, tortem, a drugiego dnia była rodzina" - dodała.

Zaskoczyło was rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski przerywa milczenie. Zdradził szczegóły związku z tajemniczą prawniczką. Za swoją relację zapłacili wysoką cenę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mała Jagoda potrzebuje podania najdroższego leku świata. Każda złotówka jest na wagę życia

O tym się mówi: Rząd zdecydował o zwiększeniu limitu zużycia energii elektrycznej. Nie będzie jednak obowiązywał wszystkich. Kogo obejmą