Prężnie działa na mediach społecznościowych, dzieląc się z sympatykami i fanami tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego też wielu internautów zaczęło drżeć o zdrowie i życie jej i maleństwa, które rośnie pod sercem aktorki!

Ten widok zmartwił wielbicieli Dominiki!

Znana z filmów pełnometrażowych, licznych seriali i sztuk teatralnych, Dominika Gwit co pewien czas odświeża medialne doniesienia pozytywną energią i radością, jaką dzieli się z ludźmi. Jeśli już pojawiają się na tabloidowych łamach wieści na temat Dominiki Gwit, wywołują one uśmiech na twarzy, gdyż nasycone są radością życia, jaką emanuje artystka.

Jak wiemy, aktorka cierpi na chorobę, która skutecznie uniemożliwia jej utrzymanie szczupłej sylwetki, żonglując jej masą ciała to w górę, to w dół. Był taki moment, w którym artystka z dumą prezentowała odchudzoną kibić, oraz sposoby, jakimi do niej doszła, jednak szybko sytuacja wróciła do punktu wyjścia. Wówczas mogliśmy więcej dowiedzieć się na temat dolegliwości aktorki.

Teraz JastrzabPost donosi, że będąca przy nadziei Dominika Gwit podzieliła się niepokojącym materiałem w mediach społecznościowych.

źródło: Instagram/dominikagwit

Aktorka pokazała się na Instagramie w masce tlenowej, jednak niezwłocznie pospieszyła z wyjaśnieniami - Słuchajcie, każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok, dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok i ciągnie się to do marca, bo czemu nie? I właśnie dzisiaj rano się z dzidziorem obudzili i wszystko zawalone. Spokojnie, spokojnie, myślałam o tym już od wielu miesięcy i przebyłam wiele rozmów z lekarzami. Jestem więc przygotowana. Nie ma tragedii, więc mam nadzieję, że jakoś to wyprowadzę - wytłumaczyła Dominika.

Każdy, kto boryka się z podobnym problemem, bardzo dobrze rozumie zdrowotne zmagania artystki!

To też może cię zainteresować: Córka Czesława Niemena ujawniła prawdę na temat odejścia swojego taty. Jest przekonana, że to nie choroba zabrała go z tego świata

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd rozważa podniesienie zasiłku na pokrycie kosztów ostatniego pożegnania. Wiadomo, jaką podwyżkę rozważają rządzący