Jak podaje portal "Super Express", w ostatnią niedzielę, tradycyjnie można było zobaczyć Lecha Wałęsę w kościele. Uwagę wszystkich przykuł wygląd byłego prezydenta. W takiej odsłonie nie mieliśmy okazji oglądąć Wałęsy zbyt często.

Lech Wałęsa w nowej odsłonie

Lech Wałęsa stara się brać udział w niedzielnych mszach świętych. Nie inaczej było w niedzielę 25 września. Były prezydent przykuwał wzrok niecodzienną stylizacją. Legendarny przywódca Solidarności założył na siebie garnitur, do którego założył wygodne sportowe obuwie.

Uwagę przykuwała także fyzura byłego prezydenta, który miał modnie wygolone boki (zdjęcia znajdziecie tutaj).

Lech Wałęsa/Youtube @Telewizja Echo24
Lech Wałęsa/Youtube @Telewizja Echo24
Lech Wałęsa/Youtube @Telewizja Echo24

Lech Wałęsa o spotkaniu opozycji

Lech Wałęsa w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem z "Rzeczpospolitej", odniósł się do spotkania partii opozycyjnych, do którego doszło z inicjatywy Bronisława Komorowskiego i Aleksandra Kwaśniewskiego. Pretekstem do spotkania była rocznica rozpoczęcia negocjacji, które były początkiem procesu wstępowania Polski do struktur NATO.

Wałęsa stwierdził, że jego punkt widzenia różni się od tego, jaki prezentują jego następcy na fotelu prezydenta. "Kiedy nie ma przymusowej sytuacji, dla Polski koniecznej to nie będę obok nich siadał, bo nie odpowiadają mi ci ludzie" - stwierdził Wałęsa.

Zapytany o to, czy partie opozycyjne powinny wystartować z jednej listy wyborczej, Lech Wałęsa stwierdził, że w pełni popiera prezentowane przez Donalda Tuska spojrzenie na tę kwestię. Podkreślił, że to, co robi lider PO jest przejawem patriotyzmu, bo były premier już niczego nie musi, ale chce.

Co sądzicie o podejściu Lecha Wałęsy?

To też może cię zainteresować: Urzędnicy umywają ręce w tej sprawie, a mieszkańcy są załamani. Nie wiedzieli, że ich domy w każdej chwili mogą runąć w przepaść

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatni projekt Franciszka Pieczki. Legendarny aktor kilkanaście dni temu wystąpił w filmie ważnej dla siebie osoby

O tym się mówi: Tajemnicza sprawa zniknięcia kobiety na pielgrzymce. Co się wydarzyło tamtej nocy