Wszystko za sprawą trafności jego przepowiedni i tego, że na naszych oczach spełniają się i dzieją się rzeczy, które realnie wpływają na nasze życie.

"Trzeba zachować rozsądek"

Obecna sytuacja i to, co rządzący szykują nam od przyszłego roku, skutecznie wpędzają nas w stan permanentnego strachu o siebie i najbliższych. Perspektywa zapowiadanych przez rząd zmian, spędza sen z powiek wszystkich, którzy pragną zachować swoje swobody obywatelskie.

Dlatego też Krzysztof Jackowski dorobił się tak potężnej oglądalności swojego kanału na platformie YouTube, gdzie dzieli się z widzami i słuchaczami swoimi poczuciami i wizjami.

Od samego początku wprowadzania świata w pandemiczną aurę, jasnowidz z Człuchowa informuje nas o planie, jaki jest od dawna i sukcesywnie realizowany. Od wielu miesięcy informuje na bieżąco o kolejnych etapach realizacji scenariusza, według którego stracić mamy wszystko, co posiadamy, wraz z prawami człowieka.

Jego najnowsza transmisja na żywo, przyniosła kolejną wizję, wedle której wyczuwany przez niego zbliżający się w kraju chaos, wywołać w nas może panikę i nieracjonalne zachowania. Zaapelował o zachowanie zdrowego rozsądku i nie opuszczanie swoich domostw.

"Coś się będzie wylewało. Coś gorącego"

Wspomniał o sprzecznych informacjach o lokalnych wybuchach, czymś żółtym i gęstym unoszącym się w powietrzu, jednak zaznaczył, że nie chodzi o Polskę, a być może o ludność za wschodnią granicą. To wszystko sprawia, że internetowe doniesienia o zaopatrzeniu straży pożarnej w Polsce w płyn Lugola, stają się jeszcze bardziej prawdopodobne.

Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze - uprzedza dodając, że ze względu na aktywności militarne, mogą nastąpić energetyczne problemy.


źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

To też może cię zainteresować: Książę William mocno wspiera swojego ojca po kolejnym rozczarowaniu zachowaniem Harry’ego i Meghan. Złożył mu istotną obietnicę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TVP znów znalazło się w ogniu krytyki. Stacja wydała specjalne oświadczenie. O co poszło tym razem