Nie jest tajemnicą, że 46-letnia artystka Agata Buzek jakiś czas temu mocno zainteresowała media swoimi sercowymi perypetiami, które przeplatały się z pojawianiem się w przestrzeni publicznej z Jackiem Braciakiem, z którym nieczęsto była widywana na show-biznesowych wydarzeniach.

Fotoreporterzy uwiecznili Agatę Buzek w namiętnym pocałunku z kolegą z branży

Gdy tabloidy rozpisywały się na temat kryzysowej sytuacji w życiu prywatnym i w związku Agaty Buzek z Jackiem Braciakiem, paparazzi wciąż deptali aktorom po piętach.

Jak donosi "Super Express", córka byłego premiera cieszy się życiem i czerpie z niego pełnymi garściami, prowadząc bogate życie towarzyskie.

Tabloid donosił jakiś czas temu, że Agata Buzek przechadzała się z przyjaciółką sopockimi ulicami, a fotoreporterzy uwiecznili panie okazujące sobie sporą dawkę czułości.

Teraz dowiadujemy się, że fotoreporterzy przyłapali Agatę Buzek w objęciach Andrzeja Chyry. Nie zabrakło namiętnego pocałunku.

Wszystko działo się w centrum stolicy, tuż u podnóża Pałacu Kultury i Nauki. Jak się okazuje, oboje promowali w ten sposób obowiązujący 21 września Międzynarodowy Dzień Pokoju.

Poza Andrzejem Chyrą, buziaka od Agaty Buzek otrzymał także reżyser Marcin Latałła, a niecodzienne zdjęcia aktorki można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wyszła rekacja królowej na zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Królowa nie była w stanie ukryć emocji

O tym się mówi: Monika Zajączkowska wyjawiła prawdę na temat swoich relacji z Andrzejem Sikorskim. Czy fani "Sanatorium miłości" mają powody do zadowolenia