Jak przypomina portal "Super Express", w poniedziałek odbył się pogrzeb królowej Elżbiety II, która zasiadała na tronie przez 70. lat. W pamięci całego świata zapisała się, jako osoba opanowana i nie pozwalająca sobie na okazywanie sympatii, czy antypatii - przynajmniej nie publicznie. Jej prawdziwe odczucia mogli poznać tylko ci, którzy byli z królową blisko. To właśnie oni poznali prawdziwą reakcję na zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Królowa miała wtedy stracić nad sobą panowanie. Co powiedziała w przypływie emocji?

To właśnie wtedy królowa Elżbieta II straciła nad sobą panowanie

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego wywołało wiele emocji wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. To jednak nic w porównaniu z uczuciami, jakie odczuwała rodzina księcia Harry'ego. Emocje były tak silne, że panowanie nad sobą miała stracić nawet słynąca z opanowania królowa Elżbieta II.

"Była bardzo zraniona i powiedziała mi: 'Nie wiem, nie obchodzi mnie to i nie chcę więcej o tym myśleć'" - miała wówczas powiedzieć monarchinii, którą decyzja księcia Harry'ego i jego żony bardzo mocno dotknęła.

Książę Harry i królowa Elżbieta/YouTube @Entertainment Tonight,
Książę Harry i królowa Elżbieta/YouTube @Entertainment Tonight,
Książę Harry i królowa Elżbieta/YouTube @Entertainment Tonight,

Ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II

Niezależnie od tego, jak wyglądały relacje Elżbiety II i księcia Harry'ego po jego odejściu z rodziny królewskiej, zbuntowany książę i jego żona brali udział w pożegnaniu królowej. Ostatnim aktem trwającego 10. dni pożegnania był pogrzeb, który odbył się 19 września.

To właśnie tego dnia, trumna z ciałem królowej Elżbiety II spoczęła w krypcie św. Jerzego w Zamku Windsor. Tam przeniesiono również szczątki zmarłego w ubiegłym roku męża monarchinii - księcia Filipa.

Myślicie, że po odejściu królowej Elżbiety II, Harry zdecyduje się poprawić relcje z rodziną?

To też może cię zainteresować: W czasie ostatniego pożegnania Elżbiety II, na twarzy prezydenta Andrzeja Dudy pojawił się uśmiech. Co o zachowaniu głowy państwa sądzi ekspert

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Spore zmiany szykują się w życiu Marcina Hakiela. Tancerz planuje poważny krok. O co chodzi

O tym się mówi: Monika Zajączkowska wyjawiła prawdę na temat swoich relacji z Andrzejem Sikorskim. Czy fani "Sanatorium miłości" mają powody do zadowolenia