Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu, ku zaskoczeniu wszystkich, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie. Para zdecydowała się rozejść po 17. wspólnie spędzonych latach. Są już po rozwodzie i starają się ułożyć życie na nowo. Marcin Hakiel coraz śmielej patrzy w przyszłość i robi plany dotyczące nowej partnerki. Ponoć tancerz szuka już nowego domu, który będzie mógł dzielić z Dominiką.

Tego rozstania nik się nie spodziewał

Oficjalnie, małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zakończyło się zalediwe kilka tygodni temu. Wystarczyła jedna rozprawa, żeby zakończyć trwający 17. lat związek. Wiadomość o rozstaniu pary, która uchodziła za idealną, był dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Od razu ruszyła lawina spekulacji, co do powodów, jakie mogły za tym stać.

Trochę więcej światła na sprawę rzucił tancerz, udzielając wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej. W trakcie rozmowy zasugerował, że jego żona znalazła sobie kogoś innego. Od razu podejrzenie padło na Macieja Kurzajewskiego, choć do tej pory nie zostało to potwierdzone.

Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek

Spore zmiany szukują się w życiu Marcina Hakiela

Nieco więcej wiemy na temat życia uczuciowego Marcina Hakiela, który coraz poważniej ma myśleć o przyszłości z nową ukochaną. Z ustaleń "Na Żywo" wynika, że nowa ukochana tancerza mocno wspierała go po rozstaniu. Starała się przy nim być, choć dzieliło ich 300 km. Dominika i Marcin mają coraz poważniej myślą o swojej relacji.

Nauczony doświadczeniem Marcin nie pokazuje twarzy nowej ukochanej. Informator z otoczenia tancerza zdradził, że rodzina Hakiela miała już okazję poznać Dominikę, podobnie jak jego przyjaciele. "Coraz częściej rozmawiają też o zamieszkaniu we wspólnym domu" - podał informator "Na Żywo".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Monika Zajączkowska wyjawiła prawdę na temat swoich relacji z Andrzejem Sikorskim. Czy fani "Sanatorium miłości" mają powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd zapowiada zamrożenie cen prądu. Obowiązywał będzie limit zużycia enrgii elektrycznej. Czy Polakom uda się w nim zmieścić

O tym się mówi: Lekarze alarmują. Zatrucie tą substancją dotyczy wielu Polek. "Skala jest szokująca"