Jak przypomina portal "Pomponik", Tomasz R. jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". 41-latk ma za sobą nieudane małżeństwo, co jednak nie zniechęciło go do prób ułożenia sobie życia z inną kobietą. Ostatnio rolnik otworzył się na temat relacji z byłą partnerką. Nie ukrywa, że nie są one najlepsze. Jego wyznanie porusza.

Tomasz R. z "Rolnik szuka żony" o wymaganiach wobce kandydatek

Tomasz R. jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Prowadzi on gospodarstwo liczące 35. hektarów, specjalizując się w hodowli bydła opasowego i mleka. Nie ukrywa, że szuka młodszej partnerki, która będzie osobą wierzącą i uczciwą. Ważne jest dla niego również to, aby była zadbana.

Tomek R. przyznał, że nie odrzuca "kobiet po przejściach", bo wspólne doświadczenia pozwolą się im lepiej zrozumieć. Rolnik ma bowiem za sobą nieudane małżeństwo. Nic dziwnego, że zaintrygował go list od 23-letniej ciężarnej Klaudii. Tomek zdecydował się do niej zadzwonić, a my z niecierpliwością czekamy na to, czy coś wyniknie z ich spotkania.

Tomasz R. z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacjach z byłą partnerką

Tomasz R. zdecydował się opowiedzieć szczerze o relacjach, jakie łączą go z byłą partnerką. Niestety nie są one najlpsze. Była żona rolnika nie pozwala mu kontaktować się z córkami. W rozmowie z "Rewią" zdradził, że partnerka zostawiła go po 7 latach związku, zabierając ze sobą dwie córki, których się doczekali.

"Początkowo była żona respektowała postanowienia sądu i mogłem raz na dwa tygodnie zabierać do siebie dziewczynki. Stosowałem się do wyznaczonych dat spotkań, odwoziłem na czas. Rozstania zawsze były smutne, ale zaczynałem się przyzwyczajać do tego rytmu" - przyznał.

Tomasz R./Instagram @Rolnik szuka żony
Tomasz R./Instagram @Rolnik szuka żony
Tomasz R./Instagram @Rolnik szuka żony

Od roku Tomasz R. nie jest w stanie nawet porozmawiać z córkami przez telefon. Nie mógł zobaczyć swoich pociech nawet w święta. Przyznał, że pojechał wówczas pod dom swojej byłej żony, mając nadzieję, że choć w oknie zobaczy córki. Niestety się nie udało. Tomek zdradził, że wciąż ma nadzieję, że jego była zrozumie, że w ten sposób krzywdzi ich dzieci.

Myślicie, że Tomaszowi R. uda się znaleźć nową miłość w programie?

To też może cię zainteresować: Do jednego ze szpitali trafiła kobieta w zaawansowanej ciąży. Była pod wpływem dopalaczy. Jej dziecka nie udało się uratować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Złe wiadomości dla seniorów. Waloryzacja emerytur w 2023 roku może być niższa niż zakładano. Z czego to wynika

O tym się mówi: Złe wiadomości dla seniorów. Waloryzacja emerytur w 2023 roku może być niższa niż zakładano. Z czego to wynika