Jesienna ramówka pierwszego programu Telewizji Polskiej niesie ze sobą 9 już sezon kultowego programu "Rolnik szuka żony".

Nowy sezon programu rozpoczął się wspomnieniami i pożegnaniem

Produkcja formatu postanowiła w bardzo wzruszający sposób pożegnać zmarłego 56-letniego Krzysztofa Pachuckiego, który był jednym z bohaterów 8 sezonu programu "Rolnik szuka żony".

Wieść o śmierci rolnika wstrząsnęła widzami Telewizji Polskiej, gdyż według medialnych doniesień mężczyzna w wyniku depresji i załamania nerwowego odebrał sobie życie, wieszając się we własnej stodole.

Pozostawił po sobie świeżo poślubioną żonę, która nie przypuszczała, że tak szybko owdowieje. Według medialnych doniesień, mężczyzna nieraz znikał z domu bez wieści i wracał po dłuższym czasie. Teraz, po inauguracji 9 sezonu programu "Rolnik szuka żony", Super Express donosi, że odcinek rozpoczął się emisją czarno-białych wspomnień na temat samobójcy.

Prowadząca program Marta Manowska wygłosiła kilka wzruszających słów - [...] Myśleliśmy, że program da ci szczęście, że na nowo odkryjesz piękno tego świata. Stało się niestety inaczej. Pełen optymizmu, gotowy do niesienia bezinteresownej pomocy, zawsze uśmiechnięty - taki na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w pamięci. Dzisiaj żegnamy się z tobą i dziękujemy, że mogliśmy spędzić z tobą, chociaż kilka chwil - słyszymy w materiale narrację wykonaną głosem Marty Manowskiej.

Wzruszające podsumowanie uczestnictwa Krzysztofa i dalszych jego losów nie umknęło uwadze prasy i internautów. Wszyscy fani programu przyłączyli się do słów wypowiedzianych przez gospodynię formatu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zaskakująca pogoda w niedzielę. Synoptycy przewidują nietypowe dla września opady atmosferyczne. Nad Polską przejdzie wyjątkowo chłodny front

Jak informował portal „życie.news”: Bardzo ważna informacja od Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Popularne produkty wycofane ze sklepowych półek