Jak przypomina portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda jest osobą z tzw. świecznika, co oznacza, że każde jej wystapienie i strój, na jaki się zdecyduje, są bacznie obserwowane i oceniane. Żona prezydenta Andrzeja Dudy bywa różnie oceniana pod względem ubioru. Jedni cenią jej gust, inni wskazują, że jest zbyt mało wyrazisty. Ostatnio, pierwsza dama zdecydowała się na małą zmianę w wybieranych przez siebie stylizacjach.

Styl Agaty Kornhauser-Dudy

Pierwsza dama od pierwszych dni w pałacu prezydenckim przeszła długą modową drogę. Choć od początku stawiała na to, w czym czuje się dobrze i co się jej podoba, na przestrzeni lat widać zmianę w jej modowych wyborach.

Często mogliśmy oglądać pierwszą damę w stonowanych kolorach. Chętnie ubierała marynarki, żakiety i spódnice. Nie stroniła również od sukienek, które podkreślały jej nienaganną sylwetkę. Ostatnio można w garderobie Agaty Kornhauser-Dudy oglądąć kreacje w różnych kolorach tęczy.

Pierwsza dama coraz częściej sięga po długie sukienki, w kroju litery A i w zdecydowanie wyrazistszych kolorach, niż miało to miejsce do tej pory. Tylko w ostatnich tygodniach pierwsza dama zaprezentowała się w malinowej marynarce i kolorowych sukienkach w abstrakcyjne wzory.

Nie da się ukryć, że barwne stroje świetnie pasują do pierwszej damy i karnacji, jaką posiada. Stroje te sprawiają, że żona prezydenta Andrzeja Dudy wygląda nie tylko elegancko, ale również wyróżnia się z tłumu.

A jak wam podoba się zmiana w garderobie Agaty Kornhauser-Dudy?

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II zostawiła dla księcia Harry'ego wiadomość. Zawarte w notce słowa raczej nie ucieszyły Harry'ego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ksiądz wyciągnął ku chrzczonemu dziecku rękę. Reakcja dziewczynki obiegła sieć. Nagranie bije rekordy popularności

O tym się mówi: Książę Harry ociera łzy podczas pożegnania królowej. Meghan reaguje zaskakująco. Nagrania i zdjęcia są hitem w sieci