Jak przypomina portal "Pomponik", książę Harry obchodził w czwartek 15 września urodziny. Syn księżnej Diany i króla Karola III, skończył 38 lat. W tym dniu mógł również przeczytać życzenia, jakie napisała dla niego zmarła 8 września królowa Elżbieta II. Co zalazło się w notce, jaką monarchinii sporządziła specjalnie na tę okazję?

Książę Harry a reszta rodziny

Książę Harry miał w swoim życiu wiele mniejszych i większych ekscesów, a jego bliscy nie raz rwali sobie włosy nad jego wyczynami. Wszyscy mieli nadzieję, że kiedy Harry się ożeni i założy rodzinę, przestanie sprawiać problemy. Tak się jednak nie stało. Młodszy brat księcia Williama wspólnie z żoną opuścił brytyjski dwór.

Udzielił też kilku wywiadów, które mocno nie spodobały się członkom brytyjskiej monarchii. Wypowiedzi zarówno samego Harry'ego, jak i jego żony Meghan Markle, odbiły się głośnym echem na całym świecie. Padły w nich bowiem mocne oskarżenia wobec rodziny królewskiej, w tym te o rasizm.

Kolejne wywiady sprawiały, że przepaść między Harrym, a resztą royalsów, tylko się pogłębiała. Szansą na pojednanie stała się śmierć królowej Elżbiety II, która odeszła 8 września w swojej szkockiej posiadłości Balmoral.

Królowa Elżbieta II przygotowała życzenia dla wnuka

Przed śmiercią, królowa Elżbieta II przygotowała życzenia dla księcia Harry'ego, który 15 września świętował 38. urodziny. Niestety krótka notatka raczej nie sprawiła wnukowi monarchinii szczególnej radości.

Jak donosi "Daily Star", życzenia były krótkie i nie znalazło się w nich szczególnie dużo emocji. Królowa miała napisać tylko "Życzę dzisiaj księciu Sussex wszystkiego najlepszego".

Co sądzicie o tych życzeniach?

To też może cię zainteresować: Ważne wieści o książętach Williamie i Harrym. Czy doszło do pojednania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozwód kościelny przy zdradzie czy nadużyciu w małżeństwie. Znany duchowny rozwiewa wszystkie wątpliwości

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla seniorów. Nowe świadczenia i wysoka waloryzacja w 2023 roku. Na co realnie można liczyć