Jak przypomina portal "Pomponik", Aida Kosjan-Przybysz cieszy się wśród internautów dużą popularnością, podobnie jak jej wróżby dotyczyące przyszłości. W przeciwieństwie do wielu innych wizjonerów, jej przepowiednie charakteryzują się zdecydowanie mniejszą dozą czarnowidztwa i dramatycznych zapowiedzi. W trudnych czasach, wiele osób szuka pozytywów, ray Aidy są niezwykle cenne. Czego dotyczy najnowsza zapowiedź wróżki?

Wróżka Aida zapowiada ważny dzień

Przepowiednie, jakimi dzieli się wróżka Aida, przyniosły jej wielu sympatyków. Jak sama utrzymuje, dar przekazywany jest w jej rodzinie od pokoleń w linii żeńskiej. Ostatnio Aida Kosjan-Przybysz zdradziła, że przed nami bardzo ważny dzień. W czwartek 15 września Aida podzieliła się cenną wskazówką.

Wskazała, że połowa września to czas "czytania między wierszami" i "słyszenia między słowami". Podkreśliła, że to czas, w którym możemy zobaczyć znacznie więcej niż zwykle. Aby móc to dostrzec, należy być "otwartym" na przekaz, który nie musi płynąć wcale ze słów, ale także gestów, czy znaków, jakie się pojawiają wokół nas.

"Intuicja, jak szkło powiększające może pokazać Ci zarówno rysy, jak i piękno niewidzialne gołym okiem. Zaskoczyć mogą Cię własne myśli i odczytywanie tego, co widzisz" - czytamy we wpisie wróżki Aidy.

Pod postem Aidy zaroiło się od komentarzy, głównie internautek. "Ostatnie dni sa "inne" i obfitują u mnie z tą drugą stroną naszego życia. Dużo osób, które już odeszły pojawiają się w snach" - napisała jedna z nich. Inna przyznała, że w ostatnim czasie czuje, że jej intuicja pracuje znacznie intensywniej.

Co sądzicie o wskazówkach, jakie daje wróżka Aida?

To też może cię zainteresować: Astrologowie wytypowali trzy znaki zodiaku, dla których tegoroczna zima będzie pasmem niepowodzeń. Czy jesteś wśród nich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry ociera łzy podczas pożegnania królowej. Meghan reaguje zaskakująco. Nagrania i zdjęcia są hitem w sieci

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor musiała podjąć spore ryzyko. Dziennikarka przeszła poważną operację