Jak informuje portal "Super Express", Katarzyna Dowbor ma za sobą poważną operację, której przeprowadzenie obarczone było sporym ryzykiem. Dopiero po wszystkim gospodyni programu "Nasz nowy dom" zdecydowała się opowiedzieć o szczegółach.

Katarzyna Dowbor ma za sobą poważną operację

Katarzyna Dowbor gości na ekranach telewizorów od dekad. Rzesze fanów przysporzyło jej prowadzenie programu "Nasz nowy dom". Sympatyków Dowbor interesuje nie tylko jej aktywność zawodowa, ale także to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Choć sama prezenterka oszczędnie dzieli się szczegółami swojej prywatności, czasem robi wyjątek.

W 2012 roku okazało się, że Katarzyna Dowbor jest poważnie chora. Schorzenie z jakim przyszło się jej zmagać, to choroba Gravesa-Basedowa. Wśród symptomów, jakie u niej występowały znajdowały się problemy z okiem, bóle kości i mięśni, zmęczenie, a także zmiany nastroju. Po zasięgnięciu opinii lekarzy, Dowbor zdecydowała się poddać operacji.

Katarzyna Dowbor przyznała, że zabieg obarczony był sporym ryzkiem, a powikłania, jakie mogły się pojawić po zabiegu, mogły okazać się końcem kariery. Okazuje się, że w czasie zabiegu mogło dojść do podcięcia strun głosowych. Dziennikarka zdradziła, że mogła też pozostać jej po zabiegu sporych rozmiarów blizna, która zmusiłaby ją do noszenia golfów.

Na szczęście, Katarzynie Dowbor udało się uniknąć przykrych następstw zabiegu. Sama operacja przebiegła bez komplikacji i teraz dziennikarka może w dalszym ciągu realizować się zawodowo i cieszyć życiem bez dokuczliwych dolegliwości.

Spodziewaliście się, że Katarzyna Dowbor stanęła w obliczu tak trudnej decyzji?

To też może cię zainteresować: Ważna wiadomość dla seniorów. Nowe świadczenia i wysoka waloryzacja w 2023 roku. Na co realnie można liczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrologowie wytypowali trzy znaki zodiaku, dla których tegoroczna zima będzie pasmem niepowodzeń. Czy jesteś wśród nich

O tym się mówi: Ważne wieści o książętach Williamie i Harrym. Czy doszło do pojednania