Jak przypomina portal "Super Express", Tomasz Kammel dość mocno stara się, żeby jego życie prywatne nie było wystawione na widok publiczny. Przez dekadę prezenter był związany z Katarzyną Niezgodą, a ich relacja budziła wiele emocji. Nie brakowało komentarzy, że związek z Niezgodą był jedynie przykrą, aby nie wyszła na jaw prawdziwa orientacja Kammela. Co na ten temat ma do powiedzenia Katarzyna Niezgoda?

Plotki o orientacji Kammela

Kiedy Tomasz Kammel związany był z Katarzyną Niezgodą, dość często pojawiały się plotki, że tą dwójkę łączy tylko przyjaźń, a ich "związek" to jedynie przykrywka, która ma odwrócić uwagę od prawdziwej orientacji prezentera TVP. W jednym z wywiadów Kammel przyznał, że długo uważał plotki o swoim homoseksualizmie za krzywdzące, dziś nie zwraca na nie uwagi.

"Gdybym nim był, to byłbym z tego dumny" - powiedział Tomasz Kammel w programie "Przejdźmy na Ty". Zapewnił, że nie ukrywałby swojej orientacji, bo mógłby wykorzystać swoją rozpoznawalność, żeby poprawić los osób homoseksulanych.

Dodał, że te plotki prędzej czy później odbijały się na jego kolejnych relacjach z kobietami, bo te musiały się mierzyć z ciągłą łatką bycia "przykrywką".

O komentarz do sprawy, "Super Express" poprosił Katarzynę Niezgodę, która przez dekadę związana była z Tomaszem Kammelem. Bizneswomen przyznała, że jest już zmęczona tym, że jest postrzegana prez pryzmat dawno zakończonego związku.

"Trochę to przykre, że jestem ciągle czyjąś byłą. Jestem tym zmęczona" - powiedziała tabloidowi.

Co sądzicie o słowach Tomasza Kammela i reakcji jego byłej partnerki Katarzyny Niezgody?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda wbija szpilę nowej partnerce Antka Królikowskiego. Czy będzie nowy skandal

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące zachowanie Tomasza Kammela w programie "Pytanie na śniadanie". Szybka reakcja Izy Krzan uratowała sytuację

O tym się mówi: Rolnik z jednej z polskich wsi dokonał na swoim polu zaskakującego odkrycia. Od razu wezwał na miejsce służby