Jak przypomina portal "Pomponik", Violetta Villas odeszła ponad dekadę temu. Wydaje się, że życie artystki nie kryje już przed nami żadnych tajemnic, a jednak, jest jeszcze wiele zaskakujących sekretów gwiazdy. Jakie nowe fakty ujrzały teraz światło dzienne?

Skarb Violetty Villas

Rok po tym, jak odeszła Violetta Villas, miejscowość, w której mieszkała, obiegła zaskakująca nowina o tym, że artystka zakopała na terenie swojej posiadłości skarb. Medium Janina Buczek-Szymańska w rozmowie z "Super Expressem" stwierdziła, że rozmawiała z duszą Villas.

Miała się dowiedzieć, że choć nie pozostał po gwieździe specjalnie duży majątek, to jest coś jeszcze, "coś zakopanego". Medium nie było jednak w stanie powiedzieć, co takiego miało się znaleźć w ogrodzie przy domu diwy.

Na odpowiedź przyszło nam sporo poczekać. Dopiero teraz dowiadujemy się, że gwiazda miała zakopać kamień o wyjątkowej mocy. Violetta Villas miała go otrzymać od swojego męża. Kamień towarzyszył jej przez cały czas i ona sama nigdy się z nim nie rozstawała.

Violetta Villas/YouTube @Paula Rodak
Violetta Villas/YouTube @Paula Rodak
Violetta Villas/YouTube @Paula Rodak

Wspomniany kamień miał nie tylko działać uzdrawiająco na duszę i ciało, ale także przyciągać pieniądze.

Poszukiwania trwały

Ogród Violetty Villas został przekopany nie raz i nie dwa. "Super Express" już w 2015 roku informował, że dokładnie miała to sprawdzić opiekunka piosenkarki, która przez długi czas nie chciała opuścić domu artystki w Lewinie Kłodzkim, obawiając się, że ktoś inny odnajdzie tkwiący gdzieś skarb.

"W tej ziemi musi coś być zakopane. Wielu już szukało. Ja sam kopałem na podwórku, ale nic nie znalazłem" - dodawał szwagier piosenkarki, Jan Mulawa.

Violetta Villas / YouTube: Violetta Villas - Fan Channel
Violetta Villas / YouTube: Violetta Villas - Fan Channel
Violetta Villas / YouTube: Violetta Villas - Fan Channel

Co sądzicie o tych doniesieniach?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące zachowanie Tomasza Kammela w programie "Pytanie na śniadanie". Szybka reakcja Izy Krzan uratowała sytuację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle i książę Harry pojawili się, aby oddać hołd królowej Elżbiecie II. Ich zdjęcia obiegły sieć. Czy to początek pojednania

O tym się mówi: Ceny energii elektrycznej budzą coraz większy niepokój. Wiele osób otrzymując je, staje przed trudnym dylematem