Jak przypomina portal "Pomponik", Marcin Hakiel przez lata związany był z Katarzyną Cichopek. Niespodziewanie, po 17. wspólnie spędzonych latach, para zdecydowała się rozstać. Tancerz przyznawał, że decyzja o zakończeniu małżeństwa mocno się na nim odbiła i postanowił skorzystać z pomocy specjalisty. Od jakiegoś czasu wiadomo, że serce Hakiela znów jest zajęte. Ostatnio były mąż Katarzyny Cichopek, postanowił pochwalić się nową partnerką.

Zaskakujący koniec małżeństwa

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przez lata uchodziło za niemal idealne. Zresztą para skrupulatnie dbała o to, aby w mediach społecznościowych krować właśnie taki, wyidealizowany obraz. Tym większym zaskoczeniem dla wszystkich, było krótkie oświadczenie, w którym byli już małżonkowie oświadczyli, że po 17. wspólnie spędzonych latach, ich drogi się rozchodzą.

Niemal natychmiast zaczęto spekulować, że powodem rozstania "Cichopków" była zdrada. Zastanawiano się, która ze stron mogła się jej dopuścić. Nieco więcej światała na sprawę rzucił wywiad, jakiego tancerz udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej. W trakcie rozmowy zasugerował, że jego partnerka prosiła go o wolność, a z czasem okazało się, że "ta wolność ma imię".

Wtedy zaczęto zastanawiać się, kto zawładną sercem aktorki znanej z "M jak miłość". Podejrzenia padły na Macieja Kurzajewskiego. Para jednak konsekwentnie milczy na ten temat, nie potwierdzając medialnych doniesień, ani im nie zaprzeczając. I tak ewentualne relacje Katarzyny Cichopek pozostają tajemnicą. Nieco więcej wiemy o życiu uczuciowym Hakiela.

Marcin Hakiel pokazał ukochaną

Marcin Hakiel coraz odważniej dzieli się zdjęciami swojej nowej partnerki. Jego sympatycy mieli niedawno okazję zobaczyć na Instastory zdjęcie, na którym za ramieniem tancerza skrywa się tajemnicza blondynka. Teraz pojawiła się fotografia, na którym możemy zobaczyć ich złączone ręce.

Co jeszcze wiadomo o wybrance Marcina Hakiela? Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że na co dzień mieszka we Wrocławiu i samotnie wychowuje córkę.

Jesteście ciekawi, czy Katarzyna Cichopek miała okazję poznać wybrankę byłego męża?

To też może cię zainteresować: Kamila Boś pochwaliła się w sieci wyjątkowym nagraniem. Fani sympatycznej rolniczki nie kryli zachwytu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozpoczęło się pożegnanie z królową Elżbietą II. Kolejka aż 12 godzin. Co jeszcze czeka Brytyjczyków

O tym się mówi: Pierwszy w tym sezonie opad śniegu w Polsce jest już za nami. Gdzie zrobiło się biało. Czy to zapowiedź szybszego nadejścia zimy