Wielu zapowiedziało nam Apokalipsę i koniec świata, podczas gdy inni zaznaczają, że chodzi o wielki reset i koniec ery, nie koniec świata. Czy ludzkość czeka zagłada? Wielu twierdzi, że nieliczni, dzisiaj ośmieszani przez głoszone teorie, przeżyją potworne Trzy Dni Ciemności.

Interpretacje czterowierszy Nostradamusa także mrożą krew w żyłach

Filozof i prorok Nostradamus, który przewidział powstanie Hitlera i 11 września, powiedział, że „Wielka Wojna” nadchodzi w 2023 roku, która nastąpi po inwazji na Ukrainę.

Od kryzysów gospodarczych, krachu na giełdzie, anormalnych potknięć społeczno-politycznych po dramatyczną degradację ludzkich działań i uczuć.

Z geoklimatycznego punktu widzenia potrzeba oczyszczenia i przywrócenia równowagi Ziemi doprowadzi do huraganów, powodzi, trzęsień ziemi i erupcji wulkanów. Jak twierdzi wielu niezależnych ekspertów z dziedziny astrologii i numerologii, a także współcześni alchemicy, Ziemia jest większa, niż nam mówiono, jest również organizmem żywym, który pragnie oczyszczenia.

Nostradamus uważał, że w 2023 roku rozpocznie się nowa era, zarówno pod względem kalendarzowym, jak i realnym. To oznacza koniec starej ery, który często mylony jest z końcem świata i zagładą rodzaju ludzkiego.

Rok 2023 to moment święty, sprzyjający, a zarazem niebezpieczny w dziejach ludzkości, mający przynieść zarówno nieszczęścia, jak i objawienia.

A minione lata zwiastują ten straszny, ale wspaniały potencjał

Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia

Krytyczny rok 2023 niekoniecznie oznacza koniec, ale fundamentalną przemianę świata, w którym żyjemy, odrodzenie ludzkości na nowym poziomie duchowym i na nowych zasadach, opartych na Bożej Cząstce człowieczeństwa.

Niewątpliwie Nostradamus jest najsłynniejszym prorokiem na świecie i przypuszczalnym mistykiem. Jego adepci twierdzą, że przewidział przyszłość z oszałamiającą dokładnością.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY