Jak przypomina portal "Pomponik", niedawno Dominika Gwit wspólnie z mężem zdradziła, że niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka chętnie dzieli się z sympatykami tym, jak przebiega teraz jej ciąża. Okazuje się, że udało jej się schudnąć mimo coraz bardziej zaawansowanej ciąży.

Spełnienie marzeń

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. W poście, w którym aktorka podzieliła się tą radosną nowiną, zdradziła również, że zostanie rodzicami, było ich ogromnym marzeniem i długo zabiegali, aby to pragnienie mogło się spełnić.

Ciąża zdecydowanie służy Dominice Gwit, która na każdym kolejnym zdjęciu wprost promienieje. Chętnie dzieli się także ze swoimi sympatykami tym, jak przebiega ciąża i co się z nią dzieje. Okazuje się, że pomimo coraz bardziej zaawansowanej ciąży, udało się schudnąć.

Dominika Gwit chudnie w ciąży

Dominika Gwit przyznała jakiś czas temu, że nieco zmodyfikowała dietę, wprowadzając do niej to, czego najbardziej potrzebuje jej maleństwo do prawidłowego rozwoju. Teraz pokazała, że dba o odpowiednią dawkę ruchu, co przynosi zaskakujące efekty. Aktorka przyznała, że w tym samym czasie, kiedy jej dziecko rośnie, ona sama maleje.

"Niby Egipt, a jednak Dąbrowa Górnicza. Rodzinne miasto mojego Męża. Lubimy tu być. Dziś piękny dzień, jeszcze lato, ale czuć już jesień. Lubię ten przejściowy czas i jesień też lubię. Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleję, to też lubię. Generalnie lubię. Czemu? Bo warto" - napisała w mediach społecznościowych.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których wielbiciele Dominiki Gwit prześcigali się w komplementach. Podkreślali, że wygląda kwitnąco i życzyli dużo zdrowia zarówno jej, jak i jej nienarodzonemu dzieciątku.

My też dołączamy się do tych życzeń!

To też może cię zainteresować: O Jarosławie Kaczyńskim znów mówią wszyscy. Tym razem to nie jego słowa wzbudziły ogromne emocje. Poszło o buty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny zrecenzował program Dody. Padły wyjątkowo mocne słowa. Piosenkarka z pewnością nie pozostawi tego bez komentarza

O tym się mówi: Astrologowie wytypowali dwa najbardziej nieszczęśliwe zodiakalne typy kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś w tym gronie