Od kiedy media trąbią o odwołaniu Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa Telewizji Polskiej, Internet aż huczy od analiz i domysłów na temat przebiegu głosowania, a także o sposobie wyboru nowego szefa TVP Mateusza Matyszkowicza.

Jacek Kurski potwierdza swoje odejście ze stanowiska prezesa TVP. Informuje Polaków na Twitterze

Zaczęto wyszukiwać jak najwięcej informacji na temat przeszłości nowego prezesa TVP i jego powiązań politycznych.

Teraz Interia donosi, że Jacek Kurski skomentował medialne doniesienia za pośrednictwem swojego twitterowego profilu. Potwierdził on w poście, że przestał być prezesem Telewizji Polskiej, wychwalając pod niebiosa własne osiągnięcia, które jego zdaniem miały miejsce w ciągu siedmiu ostatnich lat.

Potwierdzam, że w wyniku decyzji mojego środowiska politycznego, w porozumieniu ze mną przestałem być Prezesem TVP. Wiem, że przede mną kolejne wyzwania. Telewizja, kt. oddałem 7 ostatnich lat jest dziś u szczytu potęgi, wspaniała jak nigdy. Z serca dziękuję Widzom i ludziom TVP - puszył się Kurski w poście.

Fala komentarzy nie pozostawiła suchej nitki na Jacku Kurskim, wielu internautów zastosowało wulgaryzmy, a wśród nich znalazł się nawet sam Tomasz Lis, który porównał TVP do odchodów.

Co o tym sądzicie?

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY