96-letnia monarchini zdecydowała się na wcześniejsze formalne mianowanie nowego premiera Wielkiej Brytanii.

Skąd taka decyzja? Czy ze zdrowiem królowej jest już bardzo źle?

Elżbieta spędziła większość ostatnich dwóch lat w zamku Windsor na zachód od Londynu, gdzie schroniła się podczas pandemii. Pracowała przez cały ten okres, choć większość jej zadań była realizowana wirtualnie, w tym spotkania z ambasadorami, pracownikami służby zdrowia i uczniami.

Teraz zagraniczne media donoszą, że książę Harry pilnie przybył do Wielkiej Brytanii z powodu bardzo złego stanu zdrowia babci. Dodatkowo prasa brytyjska donosi, że Królowa Elżbieta II pominie Braemar Gathering, popularne wydarzenie Highland Games, ponieważ zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Eksperci wróżą królowej rychły koniec, a bracia wciąż skłóceni

Znawczyni królewskich zwyczajów zabrała głos w tej sprawie, a jej słowa nie są optymistyczne - Myślę, że była cudowną królową i jest niezwykłą kobietą, ale jest w takim wieku, że każdy dzień może być już jej ostatnim - stwierdziła Angela Levin.

Uważa się, że 41-letni Harry i Meghan przybyli do Frogmore Cottage w Windsor w sobotę przed swoją europejską trasą.

Obiekt położony jest zaledwie 100 metrów od nowego czteropokojowego domku Adelaide w Cambridge, w którym William i Kate spędzili weekend ze swoimi dziećmi.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY