Nie da się ukryć, że rozwody znanych z telewizji ludzi, wciąż budzą ciekawość widzów i fanów. Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel cieszą się sympatią wielu fanów, jednak i krytycy się znajdą wśród śledzących ich losy internautów.

Byli małżonkowie widziani razem pod szkołą

Rozstanie celebrytów zostało opisane najszerzej, jak to tylko możliwe, chociaż oni sami opublikowali jedynie oświadczenie na mediach społecznościowych. Jednak internauci i tabloidy są w tych sprawach niezawodni i od razu zwrócili uwagę na wywiad udzielony przez Marcina Hakiela w programie "Miasto Kobiet" Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Tam wywalił z siebie wszelkie żale, jaki kwasiły się w nim w stosunku do żony, zaznaczając przy tym gorąco, że nie ma najmniejszego zamiaru prać publicznie ich prywatnych "brudów".

Jednocześnie, media trąbiły już głośno o sympatii, jaką Katarzyna Cichopek miała obdarzyć w nadmiarze kolegę z pracy, Macieja Kurzajewskiego, z którym współprowadzi śniadaniówkę w TVP, "Pytanie Na Śniadanie".

Na domiar złego, miały zostać ujawnione jakieś nagrania wykonane w obecności Katarzyny Cichopek, czym aktorka miała zająć się na poziomie prawnym. Teraz gdy artyści są już po rozwodzie, który odbył się online, media przyłapały ich razem pod szkołą. Pierwszy dzień szkoły, dzieci pod opieką Marcina, jednak oboje zdecydowali się towarzyszyć dzieciom w tym ważnym dniu.

Po wyjściu ze szkoły, odbyli pod jej gmachem długą rozmowę, co uwiecznili niezawodni i niestrudzeni paparazzi. Zdjęcie można zobaczyć TUTAJ.

Rozmowa była poważna i wiemy już od dawna, że byli małżonkowie porozumieli się w różnych kwestiach przed rozprawą rozwodową, aby ich wspólne dzieci odczuły to jak najmniej boleśnie.

O tym się mówi: Prognoza burz magnetycznych na wrzesień 2022. Jak się chronić i ratować zdrowie

Zerknij tutaj: Najnowocześniejsze warianty klasycznych ideałów wśród fryzur dla pań po 50. roku życia. Aktualizacja dobra w każdym wieku