Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niedawno Dominika Gwit wspólnie z mężem, przekazali radosną nowinę, że niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciem rosnącego brzuszka.

Dominika Gwit opowiedziała o ciąży

Dominika Gwit jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi sympatykami radosną nowiną, że ona i jej mąż spodziewają się dziecka. Zrobiła to, publikając w sieci zdjęcie, na którym jej mąż obejmuje czule jej brzuch, a ona w dłoni trzyma zdjęcie z badania usg. "Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat" - napisała w komentarzu aktorka.

Dominika przyznała, że przez długi czas nie była w stanie zajść w ciążę, co było wynikiem wielu poważnych chorób immunologicznych, które doprowadziły do niepłodności. Dodała, że do ciąży doszło dość "niespodziewanie" i "nagle". Dodała, że nie tylko modliła się o to, aby zostać matką, ale także wspólnie z ukochanym podjęli leczenie. To wszystko przyniosło efekt.

Jaka jest płeć dziecka Dominiki Gwit?

Ostatnio, Dominika Gwit zamieściła w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej rosnący ciążowy brzuszek. Aktorka zapozowała w czerwonej sukience w groszki, a w komentarzu do fotografii wskazała, że jej dzieciątko dość mocno daje o sobie znać, coraz mocniej kąpiąc i "fikając koziołki".

Dominika Gwit zaznaczyła, że to już połowa drugiego trymestru i już niebawem ona i jej ukochany poznają płeć maluszka. Dodała, że co prawda różnie bywa z rozpoznawaniem płci na obrazach usg, ale ma nadzieje, że już niebawem będzie wiedziała, czy to chłopiec, czy dziewczynka.

Mamy nadzieję, że już niebawem dowiemy się, czy Dominika Gwit powita na świecie dziewczynkę, czy może chłopca. Jakie typy obstawiacie?

To też może cię zainteresować: Premier Mateusz Morawiecki podjął ważną decyzję. Wydano w tej sprawie specjalne zarządzenie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Ten znak zodiaku jest najciężej doświadczany przez los

O tym się mówi: Kabaret Neo-Nówka odpowiada na słowa Donalda Tuska. Zapowiada aktualizację jednego ze swoich numerów