Tego typu publikacje jednych mogą zainspirować do działania i większej mobilizacji, podczas gdy wielu innych mogłoby siać hejt i krytykę wobec Marcina Millera, który nie kryje swojej zamożności.

Wielki dom z ogrodem i tarasem, samochody i mnóstwo nagród. Tym otacza się piosenkarz disco-polo

Media podają często informacje i fotorelacje z miejsc zamieszkania różnych gwiazd i celebrytów. Teraz pora przyszła na Marcina Millera z zespołu Boys! Od lat działa na scenie muzycznej, racząc fanów gatunku disco-polo prawdziwymi hitami, które nucone są wciąż w kręgach zainteresowanych tym gatunkiem muzycznym.

Formacja jednak znana jest nawet tym, którzy mają zupełnie inny gust muzyczny, co świadczy o dobrej promocji i chwytliwych nutach.

Wokalista z zespołu disco polo o znanej od lat nazwy Boys od dawna mieszka wraz z małżonką w Ełku, gdzie znajduje się ich pokaźnych rozmiarów dom.

Artysta regularnie działa na mediach społecznościowych, publikując aktualności ze swojego życia i najnowsze plany zawodowe.

Nie unika także chwalenia się swoimi sukcesami zawodowymi, które wieńczone są mnóstwem nagród i wyróżnień.

Wokalista posiada garaż pełen markowych samochodów, ogromny ogród z tarasem, A według pudelka jego sypialnia jest w kolorze kremowym.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Emeryci muszą się mieć na baczności. Od września wchodzą zmiany, które mogą utrudnić dorabianie do emerytury. Ile można stracić

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Wyrzuciłam z mieszkania swoich teściów. Moje powody zrozumie wiele kobiet