Jak podaje portal "Super Express", Anna Mucha ma powody do zadowolenia, bo to właśnie jej wątek ma być dominującym w nadchodzącym sezonie serialu "M jak miłość". Dla Anny Muchy oznacza to więcej dni zdjęciowych i wyższe dochody.

Anna Mucha królową "M jak miłość"

Po wakacyjnej przerwie, już w najbliższy poniedziałek na antenie zawita serial "M jak miłość". W tym sezonie główny wątek będzie dotyczył granej przez Annę Muchę Magdy i jej małżeńskich problemów. Przypomnijmy, w przedwakacyjnych odcinkach Andrzej Budzyński (grany przez Krystiana Wieczorka) wdał się w romans z dawną przyjaciółką Julią (Marta Chodorowska).

Wspólna noc skończyła się ciążą. Choć Andrzej w pierwszej chwili będzie przerażony wizją bycia ojce, z czasem jego stosunek ulegnie wyraźnej zmianie. Osoba z produkcji zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że Magda nie będzie narzekać na nudę, bo przyjdzie jej się mierzyć nie tylko z niewiernością ukochanego, ale i z chorobą.

Ile zarabiają gwiazdy "M jak miłość"?

Bardziej rozbudowany wątek Magdy oznacza wyższe zarobki dla Anny Muchy. Tabliod wskazuje, że aktorka ma się pojawiać na planie zdjęciowym 15 dni w miesiącu. Za jeden dzień ma inkasować 8 tys. zł, co daje 120 tysięcy zł. Trzeba przynać, że kwota robi ogromne wrażenie. Inne gwiazdy serialu nie mogą pochwalić się aż tak wysokimi gażami.

Znacznie niższe pieniądze za dzień zdjęciowy otrzymuj Teresa Lipowska, która otrzymuje 3 tysiące złotych. Gaża braci Mroczków za dzień zdjęciowy to z kolei około 6 tysięcy zł.

Co sądzicie o zmianach w życiu Magdy granej przez Annę Muchę?

To też może cię zainteresowac: Anna Cieślak zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego małżeństwa. "Nie czuję się kompetentną do doradzania mojemu mężowi"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem ruszą prace nad kolejnymi dodatkami do ogrzewania. Polacy sami wybiorą o jaki dodatek będą się starać

O tym się mówi: Odszedł ceniony polityk i laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Kondolencje płyną z całego świata