Jak podaje portal "Pomponik", Meghan Markle udzieliła kolejnego wywiadu, który wywołał spore zamieszanie. W rozmowie z "New Yorkerem" żona księcia Harry'ego zdecydowała się wyjawić kulisy odejścia z brytyjskiej rodziny królewskiej. Poznajcie szczegóły!

Meghan Markle znów szokuje

Meghan Markle, choć skradła serce księcia Harry'ego, nie zaskarbiła sobie sympatii członków jego rodziny. Prasa donosiła, że royalsi niezbyt ciepło przyjęli wybrankę młodszego syna księżnej Diany. Nawet ślub nie był w stanie zmienić nastawienia brytyjskiej rodziny królewskiej do amerykańskiej aktorki.

Meghan Markle w wywiadzie udzielony Oprah przyznała, że pobyt na dworze królewskim kosztował ją załamanie nerwowe. Wspomniany wywiad nie przyniósł poprawy w relacjach na linii książę Harry i reszta rodziny królewskiej. Należy spodziewać się, że najnowszy wywiad amerykańskiej aktorki też nie poprawi sytuacji.

Amerykańska aktorka zdradziła, że nie chciała mieszkać na wyspach. "Wszystko, tylko nie Wielka Brytania... ponieważ sam fakt, ze istniejemy, zakłócał dynamikę hierarchii"- powiedziała żona księcia Harry'ego, dodając, że postanowili się wynieść z Wielkiej Brytanii i zrobili to z "przyjemnością".


Meghan Markle o relacjach księcia Harry'ego z ojcem

Ani Meghan Markle, ani książę Harry nie mają najlepszej relacji ze swoimi ojcami. Aktorka postanowiła powiedzieć kilka słów o tym, jak wyglądają relacje księcia Harry'ego z księciem Karolem. Markle wskazała, że jej mąż powiedział, że "stracił swojego tatę w tamtym procesie".

Co ciekawe, Meghan Markle stwierdziła, że nie wyklucza możliwości pogodzenia się z rodziną królewską, choć jak przyznała, będzie to wymagało sporo wysiłku. Dodała ostrzegawczo, że ma wiele do powiedzenia.

Meghan Markle i książę Harry / YouTube:   BBC
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: BBC
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: BBC

Myślicie, że to pomoże załagodzić konflikt między Sussexami a resztą rodziny królewskiej?

To też może cię zainteresować: Skandal w jednej ze stacji pogotowia ratunkowego. Światło dzienne ujrzały kompromitujące nagrania. Co się na nich znalazło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wrzesień przyniesie poważne zmiany w pogodzie. Mogą pojawić się dawno nie widziane przymrozki

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski zaniepokojony własną wizją. Użył słowa popłoch. O co chodzi