W ostatnich tygodniach media rozpisują się o coraz gorszych relacjach małżeńskich Karjy i Sławomira. Co rusz pojawiają się niepokojące doniesienia, że uwielbiany przez wielu duet, jest krok od rozwodu. Wreszczie głos zabrali sami zainteresowani. Czy faktycznie między nimi jest aż tak źle? Głos zabali sami zainteesowani!

Kajra i Sławomir przerywają milczenie

W rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post", Kajra i Słowamir opowiedzieli o tym, jak udaje im się przetrwać razem zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, będąc przez cały czas razem. Sławomir przyznał, że kluczem do ich sukcesu jest to, że są przyjaciółmi i po prostu lubią razem spędzać czas.

Kajra dodała, że to w momencie, kiedy zaczęli ze sobą współpracować, zczęli osiągać najlepsze efekty. Żona Sławomira podkreśliła, że świetnie się ze sobą rozumieją i zawsze, gdy robią coś razem, wiedzą, że będzie to przygotowane profesjonalnie i przyniesie coś dobrego. Zaznaczyła jednak, że jak wszystkim, zdarzają się im tarcia.

Słwaomir i Kajra o plotkach na swój temat

Zapytani o to, jak reagują na pojawiające się w mediach doniesienia o tym, że przechodzą kryzys i są o krok od rozwodu, przyznali, że są do tych plotek przyzwyczajeni. "Jesteśmy przyzwyczajeni, że raz w roku prasa pisze, że się rozwodzimu a Kajra jest w ciąży" - powiedział Sławomir, dodając, że przestało to już na nich robić wrażenie.

Jedynym minusem takich doniesień jest to, że kolejne plotki stają się powodem zmartwień u ich najbliższych. Kajra przypomniała, że w każdym wywiadzie podkreślają, że są ze sobą od lat i nie zamierzają niczego zmieniać, a plotki o kryzysie w ich związku to tylko sposób na zwiększenie klikalności.

"Jesteśmy trochę nudni, ale ja obiecałem, że będę się koncentrował na unieszczęśliwianiu jednej kobiety do końca życia" - zapewnił Zapała.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny zakpił z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Czy byli małżonkowie docenią żart piosenkarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Oczy wszystkich były zwrócone na Agatę Kornhauser-Dudę. Pierwsza dama wybrała wyjątkową stylizację

O tym się mówi: Mężczyzna był po drugiej stronie i podzielił się swoimi doświadczeniami. Jak wyglądało życie po życiu