Jak podaje portal "Super Express", Jolanta i Aleksander Kwaśniewski od wielu lat tworzą zgodne i kochające się małżeństwo. Poznali się jeszcze w czasach studiów i niedługo później zdecydowali się razem iść przez życie. Po latach, na jaw wyszło, że o mały włos a do ślubu by nie doszło. Z jakiego powodu?

Mało kto o tym wiedział!

Ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich odbył się w 1979 roku. Dopiero po latach wyszło na jaw, że do ślubu mogłoby w ogóle nie dojść. Powodem zamieszania miał być były partner przyszłej pierwszej damy. Okazuje się, że przed tym, jak Jolanta Kwaśniewska związała się z obecnym mężem, przeżyła zawód miłosny.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy fot. screen YouTube / Plotki Rozrywka

Jolanta Kwaśniewska zdradziła, że pierwsze spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim miało miejsce, kiedy oboje byli jeszcze na studiach. Kwaśniewski był na ostatnim roku, ona na trzecim. Oboje brali udział w posiedzeni Rady Uczelnianej, po której Aleksander już wiedział, że znalazł swoją przyszłą żonę.

Aleksander Kwaśniewski oświadczył się swojej wybrance niedługo po tym, jak się poznali. Jolanta Kwaśniewska leczyła wówczas złamane serce po rozstaniu z wcześniejszym partnerem. "Odmówiłam, chciałam dać mojemu byłemu chłopakowi drugą szansę: może otrzeźwieje, wrócił na studia i będzie o mnie walczył" - zdradziła była pierwsza dama po latach.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy/YouTube @Wiadomości o celebrytach

Na szczęście, historia miłosna Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej skończyła się szczęśliwie. Para nie tylko wzięła ze sobą ślub i doczekała się dorosłej już córki, ale jest w szczęśliwym związku aż do dziś.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan wyprowadzona z równowagi zaskakującym pytaniem. Odpowiedź aktorki natychmiast wywołała zamieszanie w sieci. Co powiedziała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Watykan aż huczy od plotek. Czy papież Franciszek pójdzie w ślady swojego poprzednika i zrezygnuje z pontyfikatu

O tym się mówi: Niebywałe zdarzenie w jednym z miast Polski. Są ranni, a odgłos było słychać z kilku kilometrów. Nad ugaszeniem uszkodzonego bloku pracują strażacy