Okres wakacyjny powoli dobiega końca, a rozpoczynają się gorące terminy, w których mainstreamowe stacje telewizyjne prezentują swoje ramówki jesienne. To zazwyczaj wielkie gale, na których pojawiają się znane twarze telewizyjne, liczni celebryci i oczywiście członkowie zarządów.

Na antenę Telewizji Polskiej wraca ulubiony program muzyczny

Jest to zazwyczaj wieczór pełen zapowiedzi, obietnic i przyklaskiwania samym sobie za dotychczasowe sukcesy i osiągniętą oglądalność. TVN już jest po prezentacji, a media mogą teraz tematycznie przeskakiwać z powyższych propozycji na propozycje jesienne, jakie zaproponowała rządowa Telewizja Polska.

Zapowiedziano wiele kolejnych sezonów znanych i lubianych seriali i programów rozrywkowych, a wśród nich Jacek Kurski wymienił spotkania piłkarskie i reaktywację znanego i uwielbianego przez wielu widzów programu muzycznego "Tak to leciało".

Super Express w rozmowie z prezesem jackiem Kurskim ustalił także, że rolę prowadzących nową odsłonę reaktywowanego programu objąć mają znani i lubiani w Polsce i poza jej granicami muzycy, Kajra i Sławomir.

Czy odświeżona wersja programu "Tak to leciało" ma możliwość ponownego podbicia serc telewidzów? Jacek Kurski nie ma najmniejszych wątpliwości, że wznowienie produkcji jest świetnym pomysłem - To ożywienie hitu już znanego Polakom, ale ożywienie przez duet, który jest po prostu zjawiskowy i rewelacyjny w tym, co robi, czyli Kajrę i Sławomira. Doskonała muzyka specjalnie dedykowanego bandu, nowe wizualizacje i wielkie emocje - zachęcał prezes, promując program tworzony przy pomocy technologii najnowszej generacji.

Tak, z pewnością programy telewizyjne przyciągną przed ekrany telewizorów wielu widzów, którzy pragną wielkich emocji wywołanych rozrywką.

O tym się mówi: Marcin Prokop wytknął Edwardowi Miszczakowi coś, na co były dyrektor nie ma wpływu. Zrobiło się nieswojo. O co chodzi

Zerknij: Ruszyła wypłata 14. emerytury. Nie wszyscy seniorzy mogą liczyć na dodatek. Kogo ominie