Jak przypomina portal "Parenting", historią Kelly Renee Turner i jej córki żył cały świat. Kobieta wmówiła lekarzom, że jej dziecko cierpi na niewydolność jelita. Przez 5 lat czerpała korzyści finansowe ze zbiórek na leczenie Oliwii. Dziewczynka przeszła drogę przez mękę.

Matka zgotowała córce piekło

Przez 5 lat Oliwia była hospitalizowana aż 1000 razy. W tym czasie przeszła kilka poważnych zabiegów chirurgicznych. Matka dziewczynki przekonywała lekarzy, że dziewczynka nie tylko ma problemy z trawieniem, ale także pojawiają się u niej drgawki. Choć lekarze nigdy nie byli świadkiem napadów, podali dziewczynce silne leki.

Kelly Renee Turner z czasem stwierdziła, że rurki, jakimi dokarmiano jej córkę, przestały działać. Zaczęło się dokarmianie dożylne dziewczynki. Niestety kolejne zabiegi sprawiły, że Oliwia miała problemy z poruszaniem się. Zmuszona była do poruszania się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Matka postarała się, żeby informacje o stanie zdrowia jej córki, dotarły do jak największej liczby osób. Relacjonowała, jak dziewczynka dzielnie stawia czoło wyniszczającym jej organizm schorzeniom. W tym czasie udało się jej zebrać 22 tysiące dolarów. W końcu Turner stwierdziła, że uparte leczenie jej córki jest przedłużaniem jej męki i poprosiła o niedokarmianie córki. Dziewczynka zmarła 20 sierpnia 2017 roku.

Oliwia Gant/YouTube @Kimberly Flower
Oliwia Gant/YouTube @Kimberly Flower
Oliwia Gant/YouTube @Kimberly Flower

To samo próbowała z drugą córką

Po jakimś czasie, Kelly Renee Turner zaczęła informować, że jej druga córka narzeka na ból kości. Przekonywała, że jej córka cierpiała kiedyś na raka i obawia się, że mogło dojść do nawrotu. Lekarze nie byli w stanie znaleźć historii leczenia dziewczynki i nabrali podejrzeń. Postnowiono dokładnie sprawdzić także sprawę zmarłej Oliwii.

Ekshumowano jej ciało i udowodniono, że dziewczynka nie cierpiała na żadne ze schorzeń, na które była leczona. Sąd wskazał, że kobieta wymyśliła choroby córki, żeby czerpać z tego korzyści finansowe. Skazano ją na 16 lat więzienia. Co ciekawe, rodzina Oliwii wygrała sprawę o odszkodowanie od kliniki, gdzie leczono Oliwię.

Oliwia Gant z mamą/YouTube @Kimberly Flower
Oliwia Gant z mamą/YouTube @Kimberly Flower
Oliwia Gant z mamą/YouTube @Kimberly Flower

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska zwróciła się do swoich wielbicieli z ważnym apelem. Sprawa dotyczy małego chłopca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamery zarejestrowały moment ataku na 70-letnią kobietę. Wśród sprawców był 11-latek

O tym się mówi: Smutne wieści dla fanów polskiej sceny muzycznej. Odszedł legendarny muzyk, jednego ze znanych zespołów rockowych