Tym bardziej na takim muzycznym wydarzeniu, jak Top Of The Top Sopot Festival, w którym biorą udział największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, Michał Szpak chciał zaprezentować się tak, aby długo było o nim głośno.

Kusa koszulka z siateczki i spodnie, których noszenia trzeba się nauczyć

Michał Szpak od samego początku swojej kariery scenicznej prezentuje się odważnie i w niezwykle indywidualny sposób komponuje swoje sceniczne stylizacje. Od nowoczesnego makijażu, przez fantazyjne zdobienie przedłużanych paznokci, po stroje, które zakrywają jego ciało w dość umowny sposób.

Jego niedawne przyznanie, że matrymonialnie zorientowany jest na każdą istotę, potwierdziło jedynie wieloletnie domysły związane z jego niebinarnością, która dodała artyście jedynie niepowtarzalnego charakteru zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym.

Na sopockim festiwalu, Michał Szpak dał niezwykły popis, który zwieńczony został niecodziennym sposobem zejścia ze sceny. Jak się okazuje, jego czarne spodnie z ekstremalnie przedłużonymi nogawkami, choć świetnie komponowały się z butami na koturnie, mocno utrudniły artyście zejście z dwóch kolumn, na których stanął podczas występu. Obsługa techniczna pospieszyła z pomocą, podsuwając piosenkarzowi schodki.

źródło: YouTube/GOSSIP

Gdy tylko Michałowi udało się opuścić scenę, szybko uciekł za kulisy, podtrzymując dłońmi nogawki, gdy prowadzący kontynuowali komentarze i zapowiedzi.

O tym się mówi: Małgorzata i Karol Strasburger mają co świętować. Aktor dokonał ważnego podsumowania

Zerknij tutaj: Lada dzień rusza wypłata czternastej emerytury. Kto może liczyć na dodatkowe świadczenie, a komu świadczenie nie przysługuje