Jak podaje portal "Interia", jasnowidzka Aida Kosjan-Przybysz dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeczuciamia i wizjami odnoszącymi się do przyszłości. Od czasu do czasu zamieszcza tam również przesłania i wskazówki. Ostatnio zdradziła fanom sposób na to, jak radzić sobie z problemami.

Aida Kosjan-Przybysz chętnie dzieli się wiedzą

Aida Kosjan-Przybysz pochodzi z Gruzji. W Polsce zamieszkała w latach 90. i dała się poznać, jako wizjonerka, felietonistka i piosenkarka. Aida chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami wizjami i przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Nie unika również udzielania rad i wskazówek.

Obecnie jasnowidzka przebywa w rodzinnym Batumi (Gruzja). Przebywając w miejscu, gdzie przyszła na świat, Aida postanowiła podzielić się cenną wskazówką. "Są zbędne bagaże, które tak często wrastają w nasze plecy" - zaczęła swój wpis jasnowidzka.

Przy okazji podzieliła się sposobem, jaki miały jej przodkinie na pozbycie ciążących im problemów i zmartwień. Zdradziła, że kobiety dzieliły się swoimi troskami z kamieniami, szeptając to, co leży im na sercu. Później wyrzucały kamienie za soebie do morza, wierząc, że dzięki temu nieco lżej będzie im na sercu.

Jedna z obserwatorek Aidy, dopytała, czy sposób ten zadziała, jeśli kamień wrzuci się nie do morza, a do rzeki. Wizjonerka odpisała krótko, że "tak". Inna internautka przyznała, że podobny rytuał praktykowała wspólnie ze swoją babcią. "Jaka to piękna praktyka" - zachwycali się inni, wskazując, że z pewnością z niej skorzystają, bo mają sporo trosk.

A wy, co sądzicie o radzie Aidy Kosjan-Przybysz?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski zabiera głos w sprawie opieki nad synem. Wskazał, jakiego orzeczenia sądu chciałby najbardziej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Chłopiec nieustannie kaszlał i miał problemy z oddychaniem. Przyczyna dolegliwości zaskoczyła wszystkich

O tym się mówi: Nie na takie wieści czekaliśmy. Koszmarny finał poszukiwań 17-letniej Jagody. Odnaleziono ciało nastolatki