Jak przypomina portal "Pomponik", niedawno minęła rocznica ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jednak para nie dotrwała o momentu, w którym mogłaby ją obchodzić razem. Jeszcze przed narodzinami syna Antek przeniósł się do swojej nowej ukochanej. Choć parze dość długo udawało się nie prać publicznie brudów, w ostatnim czasie jesteśmy świadkami kolejnych publicznych oskarżeń z obu stron i przerzucania się winą. Najnowsza odsłona sporu to pismo przedprocesowe, jakie aktor wysłał swojej żonie. Czego dotyczy?

Spór o dziecko

Antek Królikowski i Joanna Opozda doczekali się kilka miesięcy temu narodzin synka. Niestety nawet na tym polu nie są się w stanie dogadać. Publikowane przez Antka Królikowskiego zdjęcia wskazywały, że na początku starał się widywać z Vincentem. Jego zaangażowanie nie okazało się jednak specjalnie trwałe, co wielu przeciwników aktora nie zaskoczyło.

Para nadal czeka na pierwszą rozprawę rozwodową. Czas oczekiwanie upływa im w dość napiętej atmosferze wzajemnych oskarżeń. Osoba z otoczenia pary wskazuje, że Antek Królikowski jest wściekły na swoją byłą partnerkę o to, że ta wykorzystuje ich dziecko do reklamowania produktów dla mam i maluchów.

"Od początku uzgodnili, że będą dbali o prywatność syna. I jeśli wrzucają do sieci zdjęcia z nim, to zasłaniają mu buźkę. I robią tak. Ale Instagram Asi i tak pełny jest zdjęć z Vincentem, które są reklamowymi postami różnych produktów" - zdradziło źródło "Super Expressu".

Ponoć Królikowski wysłał do Joanny Opozdy pismo przedprocesowe, w którym wzywa ją do zaprzestania wykorzystywania ich syna w działaniach reklamowych. Aktor chciałby, żeby jego żona konsultowała z nim wszelkie działania marketingowe, w które zaangażowany jest Vincent.

Aktorka podkreśla, że jest ona jedyną żywicielką syna i osobą, która sprawuje nad nim opiekę. W związku z tym zmuszona jest do radzenia sobie sama. Podkreśla, że zawsze dba o to, aby twarz jej pociechy była zasłonięta.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Gorzkie słowa Jacka Łągwy z zespołu Ich Troje. Kompozytor ma wiele żalu. Znalazł się w trudnej sytuacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaginął kolejny nastolatek. Tym razem policja szuka 16-letniego Dariusza. To prawdziwa plaga zniknięć dzieci

O tym się mówi: Nadal nie ma informacji na temat tego, co spowodowało katastrofę ekologiczną na Odrze. Dlaczego dochodzenie trwa tak długo