Instagramowy profil Edyty Górniak bogaty jest z duchowe przemyślenia związane z nadciągającymi zmianami, jakie mają całkowicie opanować życie nas wszystkich.

Butelkowana woda jest inną substancją, niż woda "na wolności"

Piosenkarka coraz bardziej zgłębia tajniki działania wszechświata, alchemiczne teorie i praktyki związane z harmonią, jaką kieruje się natura i wszechświat.

źródło: Instagram/Edyta Górniak

Pięknie opowiada o wibracjach, życiu w zgodzie ze sobą i naturą, a także przybliża nieznane wielu dotąd informacje dotyczące wszystkiego, z czym mamy styczność na co dzień. Jak wiemy, woda od początku dziejów oznaczała życie, a bez niej nie jesteśmy w stanie przetrwać.

Edyta Górniak jednak najwyraźniej z głębiła temat wody i podzieliła się teorią o tym, czym naprawdę jest woda butelkowana.

Informacje przekazane przez gwiazdę można przekazać za pomocą przenośni i metafory dotyczącej tego, jak działa woda, skąd pochodzi i czym naprawdę jest, będąc w środowisku naturalnym.

źródło: Instagram/Edyta Górniak

Jak przyznała artystka, woda butelkowana posiadając charakter wody, strukturalnie wodą już nie jest, gdyż została zniewolona i zamknięta w nienaturalnym dla siebie środowisku. Bardzo niepokojące, bo logiczne wyjaśnienie - [...] Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury [...] - wyjaśnia artystka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Josh (@themagicworld___)

Logiczne, czy nielogiczne?

O tym się mówi: Meteorolodzy rozwiewają wszelkie złudzenia. Ta część Polski spodziewać się musi załamania pogody

Zerknij: Fani Magdy Gessler wpadli w osłupienie. Rewolucjonistka zamieściła zdjęcie ze wspólnego wieczoru z ukochanym. Co się wydarzyło