Ponieważ w momencie wyboru obrazu kierujemy się nie logiką, ale tym, co podpowiada nam podświadomość, bez wkładania wysiłku ze strony procesu myślowego wybieramy najwygodniejsze dla nas zestawienia kolorystyczne i kompozycję, które pozwala nam ocenić naszą osobowość.

screen YT
screen YT
screen YT

Oto 5 obrazów wykonanych w akwareli. Przyjrzyj się im i ustal, jakim konkretnym obrazem ozdobisz swoje miejsce pracy. Podświadomość, dokonując wyboru, poda twoje cechy osobiste, a także wskaże mocne i słabe strony.

1. Malowanie „psa”

screen YT
screen YT
screen YT

2. Malowanie „kóz”

screen YT
screen YT
screen YT

3. Malowanie „myszy”

screen YT
screen YT
screen YT

4. Malowanie „koguta”

screen YT
screen YT
screen YT

5. Malowanie „słonia”

screen YT
screen YT
screen YT

1. Zwróć uwagę na kolory, z których wykonany jest obraz: zimny niebieski, który zanurza się w sobie, jest rozrzedzony różem i fioletem, czyli odcieniami, w których występuje czerwień. Oznacza to, że zaczynasz wszystko z chłodną głową, ale entuzjazm często zabiera Cię daleko od rzeczywistości. Na przykład pracując nad jednym projektem, jesteś w stanie przejść na zupełnie inny „step” i zapomnieć o sprawach niezbędnych do realizacji oryginalnego zadania. Ale ta sama jakość jest często na wyciągnięcie ręki. Pozwala robić to, co naprawdę lubisz, z zapałem i upałem, zanurzając się w biznesie z głową.
Najprawdopodobniej nie lubisz monotonnej pracy i czujesz potrzebę „oczyszczenia głowy”. Masz silną energię, ale brakuje ci zdolności do koncentracji. Planowanie wszystkich spraw będzie dla Ciebie skuteczne. Ponadto zaleca się włączenie do swojego życia medytacji, które pomogą ci się zregenerować i zebrać.

2. Praca dla Ciebie to naturalne, ale niezbyt radosne zajęcie. Ale jednocześnie zawsze robisz wszystko, co zależy od Ciebie. Możesz być trochę pracoholikiem. Cenisz zespół i masz dobrych przyjaciół w miejscu pracy. Święta i imprezy firmowe to dla Ciebie przyjemne wydarzenie. Od nich ładujesz się przez jakiś czas i pracujesz ciężej niż wcześniej.
Oznacza to, że Twoja energia jest zużywana wystarczająco szybko. Od czasu do czasu trzeba go odrestaurować. Jeśli często doświadczasz załamania lub cierpisz na bezsenność, nie zaczynaj sytuacji. Pomoże Ci terminowy odpoczynek i słuchanie kojącej muzyki.

3. Zajmujesz się wieloma sprawami naraz i prawdopodobnie będziesz aktywnym członkiem zespołu i jego liderem. Wiesz, jak pracować szybko, ale z wysoką jakością. Z wad - być może jesteś zbyt wybredny, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z finansami. Twoje działania są ustrukturyzowane w najdrobniejszych szczegółach i wiesz, jak znaleźć odpowiedni moment na przedstawienie swoich propozycji. Nie zawsze jesteś aktywistą jako taki, ale Twoja ciężka praca i pracowitość są zauważalne dla wielu.
Nie można powiedzieć, że masz silną energię, ale zawsze jest ona stabilna. Twoja energia jest aktywnie zużywana, ale zawsze znajdujesz czas, aby ją uzupełnić. Czujesz się jak dobry profesjonalista i naprawdę nim jesteś. Wiesz, jak się uczyć, ale nie lubisz, gdy przeszkadza ci w twoich zajęciach. Aby zachować harmonię wewnętrznego świata, potrzebujesz aktywnego wypoczynku, któremu towarzyszy dobry sen.

4. Masz dobrą opinię o sobie, a twoje intencje wystarczą, aby iść naprzód. Z minusów - często przymykasz oczy na prawdę. Twoja naturalna impulsywność pozwala Ci generować pomysły i wykonywać pracę szybciej niż inni. Starasz się unikać lub odkładać szczegółową pracę, ponieważ wymaga ona więcej energii. Z powodu pospiesznej korekty mogą pozostać błędy. Ale nie zwracasz uwagi na drobne szczegóły. Sam pomysł jest dla Ciebie o wiele ważniejszy.
Bardzo często takie osoby są aktywne w obszarach pozalekcyjnych: mogą być organizatorami wakacji lub konkursów, wiedzą, jak wprowadzić jasne kolory do dnia powszedniego. Twoja energia jest zbyt niestabilna i czasami nie do końca świadomie wykorzystujesz swoją wewnętrzną siłę. Oto jakie mogą być twoje problemy.

5. Twój autorytet może być ukryty lub jawny, ale jest oczywisty. Wszystko to dzięki wyważonym działaniom i pewności siebie. Z pewnością jesteś uważany za pracoholika, chociaż w rzeczywistości trzymasz się punktu widzenia, że ​​wszystko ma swój czas: musisz pracować w miejscu pracy, a w domu odpoczywać i być z rodziną. Ludzie mogą zauważyć za Tobą perfekcjonizm, zwłaszcza że ​​podejmując pracę, wykonujesz ją w 100% wysokiej jakości, nawet jeśli nie spieszysz się.
Pewnie zmierzasz do celu i w taki czy inny sposób go osiągniesz, ponieważ masz dużo wytrzymałości i profesjonalizmu. Jeśli chodzi o energię, jesteś jednym z tych, którzy najwolniej gromadzą siłę, ale wydają ją produktywnie. Aktywność fizyczna, taka jak poranne ćwiczenia lub wieczorna joga, pomogą Ci szybciej się zregenerować.

O tym się mówi: Są najnowsze wieści o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich romantyczne drogi się rozeszły

Zerknij tutaj: Znana aktorka przeżyła niezwykle trudne chwile. Katarzyna Chrzanowska mówi, jak wygląda jej życie po śpiączce

Nie przegap tego: Napisał ją sam św. Jan Paweł II. "Modlitwa o uwolnienie świata od wszelkiego zła" związana z Trzecią Tajemnicą Fatimską